Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Listwy meblowe

2 Produkty
-18%
listwa maskująca (passe-partout) Kassel
409,- 499,-

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 399 zł

-20%
listwa maskująca (passe-partout) Arica
379,- 479,-

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 379 zł

W każdym wnętrzu liczą się szczegóły - jeśli nie zadbasz o nie, szybko przekonasz się, że najpiękniejsze wyposażenie w mgnieniu oka straci swój doskonały wygląd, a wnętrze pomimo starań, będzie wydawało się mało zadbane. Chcesz temu zapobiec?

Sprawdź listwy dostępne w sklepie BRW - szeroki wybór produktów pozwoli ci wykończyć wnętrza z najnowszymi trendami oraz twoim poczuciem estetyki.

Listwy, które wykorzystasz w kuchni

Zamówiłeś kuchnię na wymiar, a może skorzystałeś z gotowych modułów? To bez znaczenia! W obu przypadkach potrzebne ci są listwy przyblatowe, które są starannie wykonane z najlepszych materiałów. Ich kolor dobiera się do barwy blatów kuchennych, a stosuje się je w celu zapobiegnięcia przedostawania się jedzenia i innych zabrudzeń za szafkę. Z pewnością się domyślasz, że nie jest to rzadkie zjawisko! To dzięki nim efektownie wykończysz każdą kuchnię, zapobiegając wnikaniu wilgoci między ścianę i szafkę.

Różne kształty listew przyblatowych

Modele przyblatowe mogą być wklęsłe, wypukłe, wykonane z różnorodnych materiałów. Najczęściej są dostępne w jednej standardowej długości, którą docinasz do zabudowy. Nie sprawią trudności w montażu nawet niedoświadczonym osobom. Ich kolor może przyprawić o zawrót głowy! Dzieje się tak dlatego, że powinny pasować do blatu, który może być wykończony na setki sposobów.

Listwa szczelinowa

Jeśli łączysz ze sobą blaty, niezbędna będzie specjalna listwa szczelinowa, której długość pozwala na wpuszczenie jej głęboko pomiędzy elementy zabudowy. Dzięki niej unikniesz nieestetycznego wykończenia i zapobiegniesz pęcznieniu blatu w newralgicznych miejscach.

Listwy boczne do wykańczania krawędzi

Każda zabudowa musi zostać estetycznie wykończona - to wtedy niezbędna będzie listwa boczna, której kolor odpowiada blatowi.

Nakładki

Nakładki na listwy przyblatowe ochronią je przed szybkim przed zniszczeniem i pozwolą ci w kilka chwil zmienić ich wygląd. Poszukaj produktów o tym przeznaczeniu, jeśli chcesz zabezpieczyć produkt przed wysoką temperaturą - uszkodzenia spowodowane przez kuchenkę nie są niczym rzadkim.

Uszczelki do blatów

Uszczelki są specjalnymi listwami, które pomagają zablokować przepływ wilgoci. Stosuje się je w celu ochrony blatu przed pęcznieniem, jako zamiennik tradycyjnego silikonu. To nowoczesne rozwiązanie z pewnością sprawdzi się w twojej kuchni!

Cokoły

Meblowe cokoły są wykorzystywane do estetycznego zakończenia szafek kuchennych - ich wybór powinien być podyktowany rodzajem i kolorystyką zabudowy. Tego typu listwa maskująca to zdecydowany krok w stronę nowoczesności.

Narożnik cokołu

Narożnik cokołu to rodzaj akcesoriów umożliwiających zbudowanie trwałej i skutecznej ochrony dolnych szafek - elastyczne narożniki mogą być ustawione pod dowolnym kątem, dokładnie przylegając do cokołów.

Zakończenia cokołów

Listwa maskująca powinna być nawet użyta do zakończenia cokołu - bez niej zabudowa kuchenna będzie charakteryzowała się niższą trwałością.

Produkty maskujące do drzwi

Wśród produktów maskujących znajdziesz także akcesoria do drzwi. O czym mowa?

Opaska maskująca

Opaska do drzwi, czyli listwa maskująca, jest montowana przy ościeżnicy, by ukryć miejsce łączenia futryny ze ścianą, a także szczeliny dylatacyjne, piankę montażową oraz inne niedoskonałości, które powstały podczas prac. Jej kolor powinien być taki sam jak drzwi.

Listwa spełnia tę samą rolę - maskuje, jest jednak nieco węższa od opaski. Długość obu elementów możesz regulować samodzielnie.

Ćwierćwałek

Czasami wykorzystuje się także ćwierćwałek jako element maskujący podczas montażu drzwi. Ma on jednak o wiele więcej zastosowań. Użyj go, by ukryć przewody, narożniki i dylatacje. Ich kolor powinien odpowiadać wykończeniu drzwi, a długość docina się według potrzeb.

Listwa kątowa

Listwa kątowa to uniwersalny element wykorzystywany do maskowania brzegów ścian. Przed kurzem i uszkodzeniami mechanicznymi, takimi jak nieestetyczne ukruszenia murów.

Kątownik wykończeniowy

Kątownik to rodzaj listwy, który zakrywa ostre krawędzie i jest używany głównie do wykończenia blatów oraz regałów. Jego kolor powinien odpowiadać barwie cokołu.

Szeroki wybór produktów maskujących w BRW

Każda listwa maskująca ma swoje unikalne zastosowanie oraz parametry wizualne - wybierz jej kolor, długość i inne atrybuty zgodnie z tym, czego potrzebujesz.

Pełna oferta Black Red White

Poznaj także inne wyposażenie do kuchni i akcesoria, dzięki którym stworzysz piękny, funkcjonalny i zadbany w każdym detalu dom. Wybór naszych produktów jest szeroki - jeśli pomimo tego nie uda ci się znaleźć tego, czego szukasz, nie wahaj się i skontaktuj się z naszą obsługą klienta!