Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Przewijaki

1 Produkt
-16%
przewijak Luca Baby
419,- 499,-

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 379,-

Przewijak dla dziecka to jeden z tych akcesoriów, w który świeżo upieczeni rodzice muszą wyposażyć pokój dziecka już na samym początku. Przewijanie, zmiana pieluchy, czy mycie niemowlęcia to czynności, które wykonywane są kilka razy dziennie. Warto więc już na początku swojej rodzicielskiej drogi zastanowić się, gdzie te zabiegi będziecie wykonywać.

Możliwości jest sporo. Musisz jednak pamiętać, aby miejsce, w którym będziesz przewijać swojego malucha, było jednocześnie bezpieczne dla niego i wygodne dla Ciebie.

Przewijak dla niemowląt na komodę

To jedno z najczęściej stosowanych rozwiązań, zwłaszcza jeśli jesteście w stanie wyodrębnić osobny pokój dla dziecka lub macie odpowiednio dużą komodę. Przewijak zakładany na komodę to rozwiązanie wygodne z kilku powodów.

Przede wszystkim przebierane dziecko znajduje się na odpowiedniej wysokości. Standardowe komody mają od 90 do 120 centymetrów wysokości. Umieszczony na nich przewijak jest więc umieszczony na wysokości naszej klatki piersiowej. Dzięki temu przebieranie malucha nie sprawia wielkich trudności. Nie ma konieczności podnoszenia rąk, co mogłoby być męczące na dłuższą metę.

Za przewijakiem na komodzie przemawia również fakt, że w komodzie możesz przechowywać wszystkie najważniejsze akcesoria, które będą Ci potrzebne do przewijania i pielęgnacji dziecka. Mając wszystko pod ręką, zrobisz to szybciej.

Sam montaż przewijaka na komodę jest bardzo prosty. Wystarczy nałożyć go na komodę. Jego rozmiar jest dobrany tak, że pasuje do standardowych wymiarów komód.

Przewijak na łóżeczko

Alternatywą są przewijaki na łóżeczko. To rozwiązanie, które doskonale sprawdza się w mniejszych pokojach, gdzie trudno jest wyodrębnić przestrzeń na komodę. Przewijak na łóżeczko to nic innego jak nakładka, która montowana jest na szczycie łóżeczka. Usztywniony spód zapewnia stabilność, a miękkie wypełnienia zapewniają dziecku komfort podczas przebierania.

Przewijaki na łóżeczko są rozwiązaniem bardzo popularnym, głównie ze względu na niską cenę. Są również lekkie i proste w montażu, a przebieranie na nim dziecka nie wymaga niewygodnego schylania się. Warto jednak pamiętać, że przewijaki na łóżeczko mają również swoje wady. Największą z nich jest konieczność ciągłego wyciągania i chowania przewijaka - może to być bardzo uciążliwe przy kilku zmianach pieluch i zabiegach pielęgnacyjnych dziennie.

Przewijak wolnostojący

To innowacyjne przewijaki, które znajdziesz w ofercie Black Red White. Przewijak wolnostojący doskonale uzupełni dziecięcy pokój i ułatwi wykonywanie codziennych czynności. Stanowi on połączenie klasycznego przewijaka z półkami. Możesz na nich ustawić akcesoria, które wykorzystujesz na co dzień - takie jak pieluchy, zasypki czy kosmetyki dla dzieci.

Przewijaki Black Red White mają wysokość około 100 centymetrów, co znacząco ułatwia wykonywanie codziennych zabiegów pielęgnacyjnych. Nie ma konieczności schylania się, ani podnoszenia rąk - co jest męczące dla rodziców.

Konstruktorzy zadbali również o bezpieczeństwo maluszka. Przewijak wyposażony został w listę zabezpieczającą, która znajduje się w okolicach głowy dziecka. Dzięki temu wiemy, że dziecko nie spadnie z przewijaka, gdy nie jest on umieszczony przy ścianie.

Przewijaki dla niemowląt - jak wybrać idealny?

Wybór odpowiedniego przewijaka to jedna z najważniejszych decyzji, którą muszą podjąć młodzi rodzice jeszcze przed narodzinami dziecka. Jest to zadanie o tyle trudne, że bez trudu można znaleźć wiele rozwiązań. Oto 3 rzeczy, na które musi mieć dobry przewijak:

  • bezpieczny dla dziecka - bezpieczeństwo malucha to absolutny priorytet, którym należy się kierować przy wyborze mebli do pokoju dziecięcego. Sprawdź więc, czy przewijak posiada specjalną listę zabezpieczającą, a jego konstrukcja jest stabilna.

  • łatwy do utrzymania w czystości - nie każde przewijanie dziecka będzie błahostką. Po niektórych zmianach pieluchy na przewijaku mogą pozostawiać plamy i zabrudzenia. Dlatego zewnętrzna warstwa przewijaka powinna być wodoodporna i łatwa w utrzymaniu czystości.

  • wygodny i praktyczny dla rodziców - musisz mieć świadomość, że dziecko jest przewijane nawet kilka razy dziennie. Zapewnij więc sobie wygodny mebel, przy którym nie musisz się schylać, ani podnosić rąk zbyt wysoko. Uczucie zmęczenia będzie wówczas dużo mniejsze, niż na przykład przy przebieraniu dziecka na łóżku lub podłodze.

Sprawdź ofertę przewijaków Black Red White. Są one bezpieczne dla dzieci, łatwe w utrzymaniu czystości i wygodne dla rodziców.