Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Nowy salon partnerski Black Red White w Górze Kalwarii oraz metamorfozy salonów w Kędzierzynie-Koźlu i Chojnowie

Sieć sklepów z ofertą Black Red White poszerzyła się o nowy punkt handlowy w Górze Kalwarii, a dwa salony – w Kędzierzynie-Koźlu i Chojnowie – zostały poddane gruntownej renowacji. Teraz na odwiedzających czeka jeszcze więcej rozwiązań i inspiracji na urządzenie wymarzonego wnętrza.
Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnerskim w Górze Kalwarii Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnerskim w Kędzierzynie-Koźlu Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnerskim w Kędzierzynie-Koźlu
W odpowiedzi na zapotrzebowanie Klientów, w Górze Kalwarii został otwarty nowy salon partnerski Black Red White. Na powierzchni 860m2 wyeksponowano bogatą ofertę mebli oraz dodatków. Wśród nich znaleźć można zarówno meble do pokojów dziennych oraz młodzieżowych, jak również jadalnie. Zadbano również o szeroki wybór mebli kuchennych. Na kupujących czekają nowoczesne i klasyczne meble Nika, gotowe zestawy Junona Line oraz modułowe rozwiązania Family Line. Dzięki wprowadzeniu praktycznego podziału na strefy, łatwo jest znaleźć potrzebne elementy wystroju wnętrz. W dziale wyprzedaży na odwiedzających czekają niepowtarzalne okazje cenowe. Klienci nowopowstałego salonu mogą skorzystać także z darmowego transportu zakupionych mebli w granicach miasta.
 
„Nasza miła i profesjonalna obsługa pomoże Klientom w dokonaniu trafnego wyboru na lata. Udało nam się zrealizować zamierzony cel, jakim było stworzenie niepowtarzalnej ekspozycji mebli, która zachwyca ponadczasową stylistyką. W planach mamy dalszy rozwój i poszerzanie swojej oferty.” – mówi właściciel salonu w Górze Kalwarii.
Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnerskim w Kędzierzynie-Koźlu Salon partnerski Black Red White w Chojnowie
Osoby poszukujące inspiracji na urządzenie lub odświeżenie mieszkania znajdą mnóstwo pomysłów w partnerskim salonie meblowym z ofertą Black Red White w Kędzierzynie-Koźlu. Odnowiona ekspozycja mebli i dodatków prezentuje aż 160 gotowych rozwiązań na aranżację sypialni, przedpokoju czy jadalni. W sklepie przygotowano także nowoczesne studio kuchni, oferujące możliwość wykonania projektu zabudowy, pomiaru wnętrza oraz montażu zakupionych mebli. Natomiast w strefie niskich cen Klienci znajdą przecenione i dostępne od ręki atrakcyjne meble!
 
„Nowa ekspozycja mebli Black Red White przedstawia mnóstwo różnorodnych aranżacji dowolnych wnętrz. Naszym Klientom chcemy zapewnić szeroki asortyment oraz możliwość wyboru towarów sprawdzonej marki.” – mówi właściciel salonu w Kędzierzynie-Koźlu.
 
Metamorfozę przeszedł również salon w Chojnowie, w którym wyeksponowano wszystkie nowości Black Red White. Odnowiona i rozszerzona oferta umożliwi kompleksowe wyposażenie całego mieszkania. Powierzchnia sklepowa została podzielona na strefy z meblami nowoczesnymi i klasycznymi, meblościankami, a także na sypialnie, przedpokoje i kuchnie. W wydzielonych sferach znaleźć można szeroki wybór mebli tapicerowanych, stołów oraz krzeseł, dzięki którym urządzenie pokoju dziennego czy jadalni, będzie nie tylko łatwe, ale i przyjemne.
 
„Satysfakcja Klientów zawsze jest dla nas najważniejsza, dlatego podjęliśmy decyzję o odnowieniu naszego salonu. Jesteśmy zadowoleni z osiągniętego efektu i mamy nadzieję, że jego nowa odsłona przypadnie do gustu także odwiedzającym.” – mówi właściciel salonu w Chojnowie.
 
Zapraszamy na zakupy do nowych salonów!