Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Nowe salony partnerskie Black Red White w Drawsku Pomorskim, Szczecinie i Świeciu oraz metamorfoza ekspozycji w salonie w Brzeszczach

Na mapie sklepów partnerskich Black Red White pojawiły się trzy nowe punkty: Drawsko Pomorskie, Szczecin i Świecie. Ciekawe pomysły na urządzenie mieszkania są teraz łatwo dostępne także dla mieszkańców Brzeszczy – w tamtejszym salonie ekspozycja mebli i dodatków przeszła gruntowną renowację.
 
Na Klientów z Drawska Pomorskiego czeka nowoczesny salon z szerokim asortymentem produktów Black Red White. Na powierzchni 500m2 zaaranżowano strefy z meblami nowoczesnymi, klasycznymi i młodzieżowymi oraz z bogatą ofertą pojemnych szaf COLIN i KODA. Wśród dostępnych produktów nie brakuje również zabudowy kuchennej z modułowej linii Family Line oraz mebli na wymiar Senso Kitchens. Dzięki bogatej ofercie nowego salonu, wszystkie artykuły potrzebne do kompleksowego wyposażenia wnętrza można teraz zakupić w jednym miejscu.
 
Ekspozycja mebli Black Red White w salonie w Drawsku Pomorskim
„Nasz nowy salon powstał z myślą o osobach przywiązujących wagę do estetyki pomieszczenia i do wysokiej jakości produktów. Liczymy, że sklep sprosta wymaganiom mieszkańców Drawska Pomorskiego, co pomoże nam dalej rozwijać się zgodnie z potrzebami Klientów” – właściciel salonu w Drawsku Pomorskim.
 
Ekspozycja mebli Black Red White w salonie w Szczecinie Ekspozycja mebli Black Red White w salonie w Szczecinie
Pokaźnych rozmiarów salon, o powierzchni aż 1000 m2, został otwarty w Szczecinie, przy ul. Mieszka I 81. Na odwiedzających czeka tam kilkanaście zupełnie nowych aranżacji wnętrz, inspirujących do urządzenia idealnego mieszkania. W szerokim asortymencie sklepu można znaleźć meble w różnych stylach i o zróżnicowanych funkcjach, dzięki którym możliwe jest kompleksowe wyposażenie pokoju dziennego, młodzieżowego, sypialni oraz salonu. W szczecińskim salonie funkcjonuje także dział wyprzedaży, a w nim czekają dostępne od ręki meble i dodatki w promocyjnych cenach.
 
W naszym sklepie postawiliśmy na bogactwo asortymentu, a wszystkie aranżacje pomieszczeń przygotowaliśmy z myślą o komforcie Klientów. Jesteśmy pewni, że znajdą u nas to, czego potrzebują, aby urządzić swoje wymarzone cztery kąty!” właściciel salonu w Szczecinie.
 
Kolejny nowy salon partnerski Black Red White pojawił się w Świeciu. Odwiedzający znajdą tam gotowe pomysły na optymalne i estetyczne zaaranżowanie wnętrz w stylu tradycyjnym oraz  nowoczesnym. Dla osób planujących remont kuchni przygotowano studio kuchni Senso Kitchens, w którym można skorzystać z pomocy profesjonalnego doradcy oraz zamówić projekt, pomiar wnętrza i montaż mebli. Oprócz tego, w salonie dostępne są również gotowe rozwiązania Nika i Junona Line oraz kuchnie modułowe Family Line.
 
„Przygotowując się do otwarcia salonu, postawiliśmy sobie za cel stworzenie możliwie szerokiej i atrakcyjnej oferty meblowej. Dzięki temu, mamy nadzieję zaspokoić nawet najbardziej wygórowane  oczekiwania odwiedzających.” – właściciel salonu w Świeciu.
 
Ekspozycja mebli Black Red White w salonie w Brzeszczach została gruntownie zmodernizowana, aby ułatwić Klientom znalezienie wymarzonych mebli i dokonywanie trafnych wyborów. Odświeżona wystawa została podzielona na 14 gotowych projektów różnych wnętrz: sypialni, salonu czy pokoju młodzieżowego. W bogatej ofercie sklepu znalazły się także modułowe meble kuchenne Family Line oraz proste rozwiązania Junona Line. Z kolei dla tych, którzy stawiają przede wszystkim na ekonomię zakupów w odnowionym salonie przy ul. Piłsudskiego 2 przygotowano również dział wyprzedaży.
 
„Decyzję o renowacji wystawy podjęliśmy ze względu na chęć zwiększenia jej przejrzystości i wyeksponowania nowości Black Red White. Chcielibyśmy, zapewnić Klientom jak największe możliwości wyboru i maksymalny komfort zakupów” – właściciel salonu w Brzeszczach.
 
Zakupom w nowych sklepach sprzyjają oferowane usługi dodatkowe, takie jak transport czy profesjonalny montaż oraz dogodne formy płatności.