Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Nowy salon partnerski w Bielsku-Białej i zoptymalizowane ekspozycje w Skierniewicach, Kole i Stalowej Woli

Mieszkańcy Bielska-Białej mają teraz w pobliżu wiele oryginalnych pomysłów na urządzenie domu dzięki otwarciu nowego salonu partnerskiego Black Red White. Dużo wnętrzarskich inspiracji pojawiło się także w zmodernizowanych salonach partnerskich w Skierniewicach, Kole i Stalowej Woli.
 
Ekspozycja mebli Black Red Whitre w salonie partnerskim w Bielsku-Białej Nowo powstały salon partnerski Black Red White w Bielsku-Białej, przy ul. Partyzantów 98, liczy aż 1100 m2. W salonie przygotowano 30 gotowych, przykładowych aranżacji wnętrz. Dla wygody Klientów asortyment został podzielony na praktyczne strefy, które ułatwiają odwiedzającym znalezienie potrzebnych artykułów. Bez względu na to, czy pragniemy zmienić wystrój sypialni czy pokoju młodzieżowego, w jednym punkcie dostępne są meble o zróżnicowanych funkcjach, zarówno w stylu nowoczesnym jak i klasycznym. W salonie funkcjonuje także profesjonalne studio kuchni  Senso Kitchens, w którym można zasięgnąć porady eksperta, zamówić projekt, pomiar i montaż zabudowy. Na łowców okazji czeka strefa dobrych cen oraz dział wyprzedaży, gdzie od ręki można kupić wiele atrakcyjnych mebli w korzystnych cenach.
 
„Otwierając nasz salon, położyliśmy nacisk na duży wybór dostępnych artykułów i atrakcyjne projekty aranżacyjne. Mamy nadzieję, że zainspirują naszych Klientów do odnawiania swoich domów, a dzięki naszej profesjonalnej obsłudze odwiedzający będą dokonywać samych trafnych wyborów!” – mówi właściciel salonu w Bielsku-Białej.
 
Ekspozycja mebli i dodatków w skierniewickim salonie partnerskim Black Red White przeszła gruntowną renowację. Zmiany zaszły przede wszystkim w sposobie aranżacji wystawy, która została podzielona na strefy. Dzięki temu łatwiej teraz znaleźć meble do sypialni, jadalni czy pokoju młodzieżowego, a także stoły, krzesła i meble tapicerowane. Osoby, które mają w planach remont kuchni, mogą wybierać zabudowę spośród modułowych rozwiązań Family Line i gotowych zestawów Junona Line. Dla Klientów salonu przy al. Niepodległości 2a, którzy dokonają zakupów powyżej 1000 zł, przewidziano darmowy transport mebli!
 
„Nasza firma  współpracuje z Black Red White od 2000 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak sprostać wygórowanym wymaganiom Klientów. Dlatego też postanowiliśmy odnowić nasz salon i zmodernizować jego wystawę – liczymy, że spotka się z uznaniem odwiedzających!” – komentuje właściciel salonu w Skierniewicach.
 
Efekty wrześniowej metamorfozy można oglądać także w salonie w Kole. Ekspozycja towarów Black Red White zajmuje powierzchnię 1000 m2 i została podzielona między innymi na strefy z meblami do kuchni, pokoju dziennego, młodzieżowego czy sypialni. Wśród nich znajdą coś dla siebie zarówno zwolennicy klasycznego wzornictwa, jak i nowoczesnego designu. W odnowionym salonie znajdującym się przy ul. Szkolnej 19, wyeksponowane zostały meblowe nowości polskiego producenta, aby dawać odwiedzającym impuls do wprowadzania zmian we własnych domach.
 
„Celem, który od zawsze nam przyświecał, było dawanie Klientom satysfakcji z zakupów w naszym salonie. Zdecydowaliśmy się na remont sklepu, ponieważ chcemy się dalej rozwijać i zyskiwać zaufanie także wśród nowych nabywców.” mówi właściciel salonu w Kole.
 
Widoczne zmiany zaszły również w salonie w Stalowej Woli, który znajduje się przy ul. Niezłomnych 88. Dzięki nowej aranżacji ekspozycji Klientom łatwiej będzie znaleźć meble do sypialni czy pokoju młodzieżowego, a także nowości oraz pokaźny dział wyprzedaży. Odwiedzający mają również możliwość wyboru mebli kuchennych spośród szerokiego wachlarza asortymentu: Family Line, Junona Line czy Nika. Dla stawiających na wysoką jakość przygotowano profesjonalne studio kuchni Senso Kitchens, w którym można zamówić projekt wnętrza, a także pomiar i montaż zakupionych mebli.
 
„W naszym odnowionym salonie na Klientów czekają nie tylko nowe, oryginalne aranżacje wnętrz. Postanowiliśmy wyeksponować także więcej nowości oraz powiększyć dział wyprzedaży. Zależy nam przede wszystkim na udanych zakupach naszych Klientów.” – dodaje właściciel salonu w Stalowej Woli.
Ekspozycja mebli Black Red Whitre w salonie partnerskim w Skierniewicach Ekspozycja mebli Black Red Whitre w salonie partnerskim w Bielsku-Białej Ekspozycja mebli kuchennych Black Red Whitre w salonie partnerskim w Stalowej Woli
 
Zapraszamy na zakupy do nowych salonów!