Beczka z drewnianą pokrywą – postaw na oryginalność i uniwersalność

Jeśli uwielbiasz otaczać się oryginalnymi przedmiotami, które mogą mieć kilka zastosowań, to antracytowa beczka z drewnianą pokrywą bez wątpienia przypadnie Ci do gustu.

Beczka została wykonana z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu jest wytrzymała i odporna na działanie warunków atmosferycznych. Mróz, wilgoć czy promienie słoneczne nie wpłyną na jej użytkowość i estetykę.

Jej antracytowa kolorystyka, biały napis i drewniana pokrywa nadają jej industrialny wygląd, który z pewnością przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi nowoczesnego designu. Beczka jest postarzana, dzięki czemu zyskuje interesujący i oryginalny charakter.

Beczka posiada praktyczne uchwyty ze sznurka, które umożliwiają łatwe przenoszenie. Jej pojemność pozwala na przechowywanie różnych przedmiotów, takich jak narzędzia ogrodowe lub poduszki. Również kwiaty lub rośliny będą się w niej doskonale prezentować.

Antracytowa beczka jest stabilna i wytrzymała, dzięki czemu może służyć jako stolik lub dodatkowe siedzisko podczas spotkań towarzyskich w Twoim ogrodzie.

Beczka może też być alternatywą dla donicy na balkonie, tarasie lub w pomieszczeniu. Bez trudu dopasujesz ją do stylistyki loftowej lub industrialnej.

Wymiary
Długość 44 cm
Szerokość 44 cm
Wysokość 43 cm
Waga 3.35 kg
Do pobrania