Bieżnik drukowany Mariposa – kwiatowy akcent na stole

Efektowny bieżnik drukowany Mariposa może być jedyną ozdobą stołu lub ławy, ale można też położyć go na większym obrusie np. gładkim i białym. Dzięki takiej kompozycji zyskasz ozdobę na święta, ale także i na co dzień. Ten kwiatowy bieżnik wnosi do wnętrza kolory i wiosenny klimat. Ożywi pomieszczenia urządzone w neutralnych barwach. Świetnie wpasuje się w otoczenie w chłodnych i ciepłych barwach. Poza wnętrzami mieszkalnymi, bieżnik drukowany Mariposa pasuje również do pomieszczeń restauracyjnych. Najlepiej sprawdza się w aranżacjach klasycznych, boho i rustykalnych.

Bieżnik drukowany Mariposa został wykonany z poliestru, który jest łatwym materiałem do utrzymania w czystości. Nie mnie się, szybko schnie i łatwo sprać z niego ewentualne plamy. Bieżnik ma podłużny kształt. Występuje w trzech możliwych opcjach. Na białym tle widać wyraziste kwiaty np. maki, tulipany i wiele innych. Bieżnik jest wielobarwny. Jego wymiary wynoszą: 180 × 35 cm.

Ten kolorowy i dekoracyjny bieżnik pięknie ożywi jasne pomieszczenia. Dobrze komponuje się z większością kolorów we wnętrzu i z różnym umeblowaniem. Nadaje przyjemnego, domowego charakteru.

Wymiary
Długość 180 cm
Szerokość 35 cm
Waga 0.2 kg
Do pobrania