Bieżnik drukowany Watercolors – subtelne kwiaty na stole

Ładny i delikatny bieżnik drukowany Watercolors ożywi wnętrze twojego pokoju, wnosząc do niego powiew wiosny. Piękne, zwiewne kwiaty na jednolitym tle estetycznie komponują się z dowolną kolorystyką wystroju. Bieżnik może leżeć samodzielnie lub jako dodatkowa ozdoba z innym, większym obrusem. Idealny do jadalni, kuchni, salonu, pomieszczeń restauracyjnych. Stwarza domową atmosferę, świetnie komponując się z dodatkami w podobnym stylu. Najlepiej pasuje do wnętrz klasycznych, boho i rustykalnych.

Bieżnik drukowany Watercolors jest uszyty z poliestru. Odporny na plamy, zagniecenia, łatwy do wyprania i szybkoschnący - może służyć Ci przez lata w niezmienionej formie. Ma białe tło, na którym występują delikatnie zarysowane kolorowe kwiaty: błękit, róż, zieleń, fiolet, szary – w zależności jaką opcję wybierzesz. Są trzy różne wzory. Kolor bieżnika – wielobarwny. Wymiary to: 140 × 40 cm.

Delikatny wzór, jaki posiada bieżnik drukowany Watercolors, sprawia, że łatwo dopasować go do różnego typu wystrojów i kolorów we wnętrzu.

Wymiary
Długość 140 cm
Szerokość 40 cm
Waga 0.2 kg
Do pobrania