Jutowy bieżnik – tradycyjne rozwiązanie w nowoczesnym stylu 

  • Na co dzień lub od święta: Obrusy, serwetki i bieżniki to wspaniały sposób, by udekorować stół w jadalni bądź ławę w salonie podczas większych uroczystości. Stylowy bieżnik to także świetne rozwiązanie w dni powszednie. 
  • Wykonany z juty: Juta jest naturalnym materiałem, który wyróżnia się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne i wilgoć. Możesz mieć dzięki temu pewność, że bieżnik posłuży Ci przez długi czas. 
  • Łatwy w czyszczeniu: Gładka struktura i płaski splot pozwalają na bezproblemowe usunięcie z jego powierzchni drobnych okruszków. By wyczyścić większe  zbrudzenia, wystarczy przetrzeć go wilgotną ściereczką. 
  • Minimalistyczna stylistyka: Gładki kolor i delikatnie zarysowana struktura składają się na nienachlany design. Bieżnik będzie wspaniałym tłem dla wyrazistych kolorów świeczek zapachowych lub owoców. 
  • Regulowany rozmiar: Bieżnik z juty o szerokości 35 cm i długości 140 cm. Możesz rozłożyć go w całości pośrodku stołu lub pociąć na mniejsze serwetki, w zależności od potrzeb. 

Nowoczesny bieżnik MODALIE, od francuskiej marki Douceur d'intérieur, pozwoli stworzyć Ci niesamowite aranżacje stołu. Może on stać się ozdobą stołu w salonie, kuchni, a nawet na tarasie. Jeśli zdecydujesz się na przycięcie go na mniejsze serwetki, uzyskasz spójny wygląd wszystkich pomieszczeń. 

Wymiary
Długość 140 cm
Szerokość 35 cm
Do pobrania