Bieżnik, który rozłoży elegancję na Twoim stole

Rozlany płyn i plamy na stole to najgorszy koszmar każdego gospodarza. Tyle się starałeś, by impreza była udana... A wystarczył jeden moment nieostrożności, by kawa z filiżanki wylądowała na świeżo upranym obrusie.

Dość tego! Zapobiegnij takim przygodom i zaopatrz się w designerski bieżnik marki KADAX. Dzięki niemu nie tylko przygotujesz się na małe katastrofy podczas spożywania posiłków. Wprowadzisz też elegancję na swój stół!


Ochroń stół przedzadrapaniami

Bieżnik to oryginalny sposób na dekorację stołu. Może nie zakrywa całej powierzchni, ale stanowi niezwykle atrakcyjną ozdobę. Dzięki swym licznym korzyściom sprawdza się jako solidne zabezpieczenie przed plamami.

Ochroni też Twój stół przed zarysowaniami i obiciami. Zyskujesz więc nie tylko urokliwy element wyposażenia, ale też ładny wygląd stołu. W końcu dekorując go na ważne uroczystości, powinniśmy chronić go przed brudem i rysami!


Skomponuj bieżnik z obrusem

Ktoś powie: obrusy odchodzą do lamusa! A my mu odpowiemy: dlaczego nie zestawić go w połączeniu z efektownymi bieżnikami Razem ładnie się komponują, wzajemnie się dopełniając. Nietuzinkowy design bieżników dodaje uroku zastawie stołowej.

I z pewnością zwróci uwagę cioci czy babci oceniających w skali od 1 do 10 nasze wysiłki. Dzięki niemu odświeżysz wystrój stołu oraz przygotujesz wyjątkowe nakrycie. Nastaw się na komplementy gości pod jego adresem!


Cechy:

  • Solidny - bieżnik to wytrzymały produkt, został wykonany z wysokiej jakości filcu
  • Zachowuje higieniczność - niezwykle łatwo utrzymać go w czystości. Przydaje się to podczas drobnych wypadków przy stole np. wylania kawy. Szybko uporasz się z rozlaną cieczą
  • Elegancki - ciekawe wzornictwo pozwala na uzyskanie interesującej dekoracji na stoliku kawowym w salonie lub w jadalni. Żeby jeszcze bardziej pobudzić Twoje zmysły, przygotowaliśmy kilka wzorów i kolorów bieżnika
  • Użyteczny - wyjątkowe bieżniki to dobre podstawki pod talerz z gorącą zupą lub dzbanki z gorącą herbatą. A to dlatego, że filcowane wykonanie zapewnia giętkość i odporność na wysokie temperatury. Ceniąc Wasze upodobania, zadbaliśmy też o takie właściwości jak twardość i sztywność
  • Wymiary: 95x33 cm

Bądź mądrzejszy przed szkodą i zapobiegnij powstawaniu nieestetycznych plam na Twoim stole. Udekoruj go ciekawym gadżetem, koniecznie zaopatrując się w nasze bieżniki!Kod produktu: ##144525##

Wymiary
Długość 64,3 cm
Średnica 32,7 cm
Szerokość 32,7 cm
Do pobrania