Black Red White - logo

Robimy
dom

koszyk
ulubione

biurka

Biurko znajdziesz w niemal każdym mieszkaniu i domu. To mebel, przy którym mamy dać upust swojej kreatywności – pracować, uczyć się czy realizować swoje hobby. Stół biurowy ma być odseparowany od gwaru reszty mieszkania, stabilne i płaskie, by można było na nim wykonać zadania matematyczne, rysunki czy pisać programy komputerowe. To przy biurku dzieją się rzeczy, dzięki którym się rozwijamy.

39 Produktów
sortuj wg:
pokaż
Denton
Nepo Plus
Kaspian/Denton
Denton
BRW Office
wyjątkowy design
-20%
biurko Nandu
381,- 479,-
rekomendacja Mistrzów
-20%
biurko Luca Juzi
-23%
biurko Malcolm
-26%
biurko Zele
249,- 339,-
-22%
biurko Office Lux
-20%
biurko Executive
-20%
biurko Office Lux
-19%
biurko Kaspian
-17%
biurko Indiana
891,- 1079,-
-21%
biurko Heda
390,- 499,-
-17%
biurko Namek
330,- 399,-
-18%
biurko Gent
449,- 549,-
-18%
biurko Azteca Trio
-30%
biurko Kaspian
-18%
biurko Indiana
-20%
biurko Porto
339,- 429,-
-15%
biurko Luca Juzi
-17%
biurko Executive
-20%
biurko Graphic
-17%
biurko Graphic
-23%
biurko Graphic
-20%
biurko Graphic
-20%
biurko Office Lux
-21%
biurko Balder
288,- 369,-
-18%
biurko Princeton
-18%
nadstawka Princeton
-15%
biurko Natalia
1240,- 1469,-
-22%
biurko Denton
254,- 329,-
-19%
biurko Denton
483,- 599,-
-18%
biurko Nepo Plus
-20%
biurko Nepo Plus
-20%
biurko Nandu
381,- 479,-
-6%
biurko Lara
469,- 499,-
-6%
biurko Wesker
399,- 429,-
-15%
nadstawka Princeton
-42%
biurko 160 Possi
-42%
biurko 160 Possi
-26%
biurko Stanford

Nowoczesne biurka w twoim domu

Miejsce biurek jest nie tylko w pokojach dziecięcych, studenckich czy gabinetach. Nawet w małych kawalerkach czy dwupokojowych mieszkaniach znajdzie się bowiem przestrzeń na stół biurowy z prawdziwego zdarzenia, przy którym będziesz mógł spokojnie wykonać swoją pracę. W dzisiejszych czasach jest to o tyle łatwiejsze, że z roku na rok coraz więcej rzeczy może wykonać smartfon i laptop. Kiedyś komputer osobisty na biurku zajmował ogromną przestrzeń – miał wielki monitor, dużą obudowę, niemałą klawiaturę i mysz. Dziś praca na komputerze wymaga o wiele mniej miejsca, więc zmieniły się też potrzeby wobec nowoczesnego biurka komputerowego, które może się znaleźć nawet w małych pomieszczeniach. Nie trzeba też gospodarować miejsca na kalendarz czy notatki – to wszystko znajdziemy w telefonie. Ważne, byś znalazł odrobinę miejsca na biurko i krzesło. Szerokość biurek i stołów biurowych zaczyna się już od jednego metra, co daje odpowiedną ilość miejsca do wykonywania prostych zadań na laptopie czy kartce. Jeśli mieszkasz w kawalerce, spróbuj ustawić  biurko w miejscu oddalonym od łóżka i aneksu kuchennego, by przestrzeń wokół stołu biurowego była jak najbardziej odseparowana.

 

Biurko komputerowe – obecne trendy

Nie da się ukryć, że większość pracy przy biurku trzeba dziś wykonać na komputerze. To wpłynęło na wygląd stołów biurowych, ale też spowodowało, że dla niektórych istotne stały się dodatkowe elementy przy biurku: szuflady czy komody, w których możemy schować dokumenty, papiery czy teczki, zostawiając blat jedynie dla najważniejszych rzeczy. Nowoczesne biurka spełniające tylko jedną funkcję nie są gorsze niż wielofunkcyjne, bo to ty decydujesz o tym, czego od nich wymagasz. Wielu użytkowników obchodzi się bowiem bez dodatkowych sprzętów, wybierając do pracy zwykły blat. Nie oznacza to jednak, że minimalizm (zwłaszcza ten skandynawski) niepodzielnie rządzi trendami w designie biurek komputerowych. Równie dużą popularnością cieszą się klasyczne meble z rzeźbionymi detalami (cokołami czy uchwytami), a także styl glamour, który ma rzucać się w oczy od razu po wejściu do pomieszczenia. Biurka BRW najczęściej wykonane są z drewna lub forniru, które zapewniają wiodącą na rynku jakość i wytrzymałość. Pokryte są też folią, która chroni przed zarysowaniami i innymi uszkodzeniami mechanicznymi. Sprawia też, że mycie stołu biurowego jest o wiele łatwiejsze.

 

Biurko i stół biurowy – czym się kierować przy zakupie

Najważniejsze, by biurko mogło nam służyć przez długi czas. Dlatego wybierz takie, które ma przede wszystkim wysoką jakość wykonania i ponadczasowy design, odporny na zmiany trendów i gustów. Biurka młodzieżowe są zarówno dla dzieci uczących się w późnych klasach szkoły podstawowej, ale także dla studentów. Pomyśl więc o takim biurku, które nie przestanie się podobać i w dodatku będzie wielofunkcyjne. Gdy wybierasz biurka do pokoju dla siebie, sugerujmy się przede wszystkim funkcją, bo dla ciebie cel wykorzystania stołu biurowego nie zmieni się tak bardzo przez najbliższe lata. Spójrz na to, jaką dysponujesz przestrzenią. Dla małych pokoi wybierz lekkie i małe biurka (z metalowym stelażem), do większych powierzchni możesz zdecydować się na masywniejsze stoły biurowe, z wieloma szufladami i szafkami.