Biurko 120 – uniwersalne biurko o minimalistycznym designie do domu i biura

To estetyczne i uniwersalne biurko to idealny mebel do pracy i nauki. Jego dużym atutem jest minimalistyczny design, który sprawdzi się niemal w każdym wystroju wnętrza. Najlepiej prezentuje się w aranżacjach minimalistycznych, nowoczesnych i klasycznych. Perfekcyjnie pasuje do pokoju młodzieżowego. Może stać w biurach, punktach usługowych, salach szkoleniowych. Łatwo dopasować je do reszty wystroju.

Biurko wykonane jest z płyty laminowanej, która cechuje się wysoką odpornością na zarysowania. Dzięki temu, możemy mieć pewność, że będzie nam długo służyć. Biurko ma prosty design, bez ozdób, szuflad i półek. Tył biurka jest częściowo osłonięty płytą. Mebel jest w kolorze pasującego do większości mebli i wnętrz wykończonych dekorem naturalnego drewna. Grubość płyty laminowanej wynosi 22mm. Wymiary biurka to: 70 × 120 × 75,5 cm (szerokość, długość, wysokość).

Do biurka z łatwością dobierzesz odpowiedni fotel biurowy. Wpisuje się w aktualne trendy dla meblowania przestrzeni biurowej. Najlepiej odnajdzie się we wnętrzu minimalistycznym z meblami o prostych formach.

Wymiary
Długość 120 cm
Szerokość 70 cm
Wysokość 75,5 cm
Waga 32.5 kg
Do pobrania