Biurko 140 cm – funkcjonalność i minimalizm w Twoim biurze

Zagospodarowanie przestrzeni biurowej i domowej to czasami niemałe wyzwanie. Niewielkie biurko o prostym designie sprawdzi się wszędzie - nawet tam, gdzie oszczędność miejsca jest bardzo ważna, na przykład w kawalerce, pomieszczeniu typu studio lub naprawdę małym biurze firmowym. To także świetna propozycja do pokoju młodzieżowego. Będzie pasowało do aranżacji w różnych stylach: loftowym, minimalistycznym, nowoczesnym i skandynawskim.

Biurko wykonane zostało z płyty laminowanej i metalu. Płyta jest odporna na zarysowania, więc na pewno długo będziemy cieszyć się idealnym wyglądem biurka. Design biurka jest bardzo prosty - z prostokątnym blatem i solidnymi metalowymi nogami na podstawach, które mają możliwość regulacji poziomu, dostosowując się do krzywizny powierzchni podłogi. Nie ma ozdób, szuflad, szafek. Przyjemny kolor naturalnego drewna ociepla przestrzeń, w której się znajduje. Grubość płyty laminowanej wynosi 22 mm. Długość – 140 cm, wysokość – 75,5 cm.

Pasuje do innych biurowych mebli z elementami drewna i metalu. Ciekawie wygląda z regałami o metalowych elementach. Łatwo dobrać do niego odpowiedni fotel obrotowy lub krzesło. Znajdzie się dla niego miejsce nawet w bardzo małych wnętrzach.