Biurko 160 – nowoczesne, praktyczne biurko

Estetyczne, praktyczne i uniwersalne – tak można w skrócie powiedzieć o tym biurku. Dlatego doskonale nadaje się nie tylko do biur czy urzędów, ale wypadnie równie dobrze w punkcie obsługi klienta. Można pomyśleć o jego zastosowaniu w domu – szczególnie nadaje się do pokoju nastolatka. Jego minimalistyczny design sprawia, że świetnie wypada nie tylko w pomieszczeniach o wystroju minimalistycznych, ale także nowoczesnym i skandynawskim.

Biurko wykonano z dwóch wysokiej jakości materiałów: płyty laminowanej (blat) oraz metalu (nogi). Daje to gwarancję długiego okresu eksploatacji mebla. Grubość blatu wynosi 22 mm. Cechuje go duża odporność na zarysowania oraz uszkodzenia mechaniczne. Nogi mają podstawy zapewniające stabilność całemu meblowi oraz regulację poziomu, dostosowując się do krzywizny powierzchni podłogi. Blat ma barwę naturalnego drewna, zaś nogi są czarne. Wymiary mebla to: 160 × 75,5 cm.

Biurko sprawdzi się w towarzystwie mebli biurowych oraz drewnianych. Naturalnym dodatkiem do niego jest fotel lub krzesło biurowe. Ze względu na swoje wymiary sprawdzi się w średnich i mniejszych pomieszczeniach.