Biurko Bante – podpora nauki i pracy

Podobają Ci się jasne, przestronne, a zarazem przytulne, skandynawskie aranżacje? Możesz przenieść je do swojego domu za pomocą modnych dodatków i kilku mebli. Jednym z nich jest biurko Bante, które wydzieli strefę do pracy lub nauki, rozwijania pasji, ale też rozrywki. 

W naszej kolekcji nie znajdziesz lżejszego wizualnie biurka w stylu skandynawskim. To zasługa wysokich nóżek, które możesz swobodnie oprzeć o ścianę, tworząc stabilną konstrukcję.

Kompaktowe biurko posiada:

- szeroką szufladę na przybory biurowe, papier do drukarki, dokumenty lub laptopa,

- 2 półki połączone ze sobą ścianką działową, idealne na książki, doniczkę z kwiatkiem lub rodzinne zdjęcia. Dzięki nim biurko Bante to równocześnie regał.

Blat jest pokryty laminatem, który zwiększa odporność na uszkodzenia wynikające z codziennego użytkowania mebla.

Biurko o wymiarach 96 x 48 cm sprawdzi się nawet w niewielkiej przestrzeni, np. gdy nie masz osobnego pokoju-gabinetu, to możesz je postawić nawet w sypialni.

Sosnowy stelaż połączono z jasnym odcieniem skrzyni w kolorze białym. Ten duet kolorystyczny sprawdzi się jako baza dla kolorowych dodatków.

Możesz skoncentrować się na obowiązkach, bowiem szufladę wyposażono w system cichego domyku i możliwość pełnego wysunięcia.

Biurko Bante dzięki swojej prostej konstrukcji, idealnie współgra z wieloma naszymi kolekcjami, utrzymanymi w stylu skandynawskim.

Wymiary
Długość 96 cm
Szerokość 48 cm
Wysokość 185,3 cm
Waga 26.8 kg
Do pobrania