Biurko dębowe z metalowymi nogami do gabinetu WALT

Materiał: dąb naturalny

Stal: czarna matowa

Wymiary: S 150 x Gł 70 x W 75 cm

Dodatkowe informacje:

  • Kontenerek: S 40 x W 40 cm
  • 2 szuflady z uchwytami
  • Ciche domykanie szuflad
  • Szerokość wnęki na nogi 90 cm

Postaw na solidne meble dębowe prosto od producenta

Industrialne biurko dębowe z kontenerkiem

Biurko dębowe z metalowymi nogami WALT to propozycja nowoczesnego, eleganckiego i solidnego biurka do każdego biura w stylu loft. Biurko gabinetowe wyprodukowano ręcznie z najwyższej jakości litego drewna dębowego, które jest w pełni odporne na przetarcia, zarysowania i pęknięcia, co gwarantuje długą żywotność produktu. Dodatkowo dzięki wykonaniu z naturalnego litego drewna dębowego każde biurko dębowe jest unikatowe ze względu na ułożenie słojów, wybarwienie i odcień. Biurko dębowe posiada nogi wykonane ze stali malowanej proszkowo na kolor czarny matowy. Biurka dębowe na metalowych nogach, które są symbolem niespotykanej trwałości i stanowią lżejszą alternatywę designerską tradycyjnych i masywnych modeli. To biurka dębowe, które do pomieszczenia biurowego wprowadzają lekkość i nie zabierają tak potrzebnej przestronności.

Biurka z litego drewna dębowego

Dębowe biurka z metalowymi nogami to uniwersalne, nowoczesne meble, które pomimo tego, że posiadają wiele cech produktów industrialnych prezentują dużą ponadczasowość. Łatwo dają się zaadoptować zarówno we wnętrzach tradycyjnych, jak i nowoczesnych. Blat biurka i kontenerek wykonano z litego drewna dębowego. Kontenerek posiada dwie pojemne szuflady, dzięki czemu zapewni dużo miejsca na różne biurowe rzeczy. Duże biurko dębowe zagwarantuje jego właścicielowi komfortowe i satysfakcjonujące użytkowanie, ze względu na jego ergonomiczną i funkcjonalną formę. Biurko wykonane z litego drewna dębowego będzie służyło przez wiele długich lat. Biurko dębowe z metalowymi nogami i kontenerkiem WALT doskonale sprawdzi się w każdym pokoju, gabinecie lub biurze.

Dębowe biurka do gabinetu

Nowoczesne biurko dębowe to idealny mebel wpasowujący się w klimat Twojego gabinetu, biura oraz pokoju. Swoją oryginalną formą sprawi, że miejsce pracy stanie się oazą spokoju, w której będziesz mógł wygodnie popracować. Na jego dębowym blacie znajdziesz dużo miejsca na zorganizowanie przestrzeni na potrzebne materiały do pracy. Nasze biurko dębowe doskonale odda styl industrialny, jednocześnie nie dominując wnętrza, a podkreślając jego charakter. Drewno dębowe zapewni oryginalność i niepowtarzalność produktu.

Wymiary
Długość 150 cm
Szerokość 70 cm
Wysokość 75 cm
Do pobrania