Biurko Holten – strefa nauki, pracy i rozwijania hobby

Przedpokój, salon i kuchnia już gotowe? Czas przystąpić do wyposażenia wnętrz pokoju dzieci lub swojego biura. Odpowiednią zabudowę stworzysz z nowoczesną kolekcją Holten, w której spotykają się pogrubiane boki korpusu, jasne wybarwienie, bezuchwytowe fronty i oryginalny blat.

Nie sposób pominąć je w biurze pokoju młodzieżowym –istne must have biurko Holten. Czym się wyróżnia? Prostą, ponadczasową konstrukcją i praktycznym podziałem wnętrza mebla.  Duży, przestronny blat będzie doskonałym miejscem do rysowania, pracy przy komputerze i rozwijaniu pasji.

To jeszcze nie wszystko! Biurko z szafką i szufladą wyposażono w  laminowany blat odporny na zarysowania.

Biurko o wymiarach 130,2x56,5 cm posiada :

- 1 podręczną szufladę – doskonałą na dokumenty i akcesoria biurowe,

- 1 praktyczną szafkę, w której możesz schować papier do drukarki, segregator z dokumentami czy podręczniki szkolne.

Nie sposób przejść obojętnie obok tego blatu! Efektowne, widoczne usłojenie i kolorystyka dąb wotan towarzyszy korpusowi w kolorze biały mat, frontom w kolorze biały lustrzany połysk (lakier).

Z uwagi na różne materiały blatu i listwy, odcień usłojenia może się różnić.

Szufladę wyposażono w markowe akcesoria z cichym domykiem i pełnym wysuwem (szuflady). To idealne dopełnienie biurka do pokoju młodzieżowego, zwłaszcza do wspólnego pokoju rodzeństwa.

Biurko Holten możesz zestawić z pozostałymi elementami kolekcji tak, aby stworzyć ergonomiczną, funkcjonalną i stylową aranżację pokoju dziennego, biura i pokoju młodzieżowego.

Wymiary
Długość 130,2 cm
Szerokość 56,5 cm
Wysokość 81,5 cm
Waga 43.25 kg
Do pobrania