Biurko Loano – przytulny kącik do pracy

Chcesz urządzić miejsce pracy sprzyjające skupieniu i zachęcające do podejmowania kolejnych zadań? Postaw na biurko Loano! Mebel urzeka dekoracyjną i lekką formą, która będzie doskonałą ozdobą całego wnętrza! Doskonale sprawdzi się nie tylko w pokoju osoby dorosłej, lecz także nastolatka.

Biurko Loano stanowi połączenie naturalnego drewna i płyty MDF. Opiera się na czarnych, metalowych nogach, natomiast bryła utrzymana jest w wybarwieniu surowego, jasnego drewna z odrobiną bieli na froncie środkowej szuflady. Neutralna kolorystyka pozwoli Ci dopasować mebel do aranżacji wnętrza. Zwróć uwagę na metalowe uchwyty, które korespondują ze smukłymi nogami i dodają całości charakteru.

Mebel ma wymiary 115 × 78 × 40 cm. Blat jest więc na tyle szeroki, że spokojnie znajdzie się tu miejsce na laptopa, lampkę biurkową i niezbędne przybory. W utrzymaniu porządku w gabinecie bądź pracowni pomoże pięć szufladek – jedna szersza i cztery węższe.

Biurko z szufladami zachwyca oryginalną formą, która dobrze komponuje się z różnymi stylami wnętrzarskimi – wymienić można chociażby boho, retro, skandynawski czy loftowy. Postaw na nim ulubione drobiazgi lub dekoracje, by Twoja strefa pracy była jeszcze bardziej klimatyczna.

Wymiary
Długość 115 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 78 cm
Waga 20 kg
Do pobrania