Biurko Medan – wymarzony mebel do nauki lub pracy

Pokój nastolatka to pomieszczenie podzielone na kilka stref. Pełni funkcję sypialni, garderoby, miejsca do nauki czy relaksu. Zoptymalizowanie go to zadanie trudne i wymagające doboru odpowiednich mebli. Spraw, by nauka była przyjemnością, a nie żmudnym obowiązkiem!

 

Biurko Medan to rozwiązanie dla osób ceniących funkcjonalność, estetykę i nowoczesność. Poprzez przemyślany układ zapewnia ono wysoki komfort użytkowania. Mebel o wymiarach 120 x 76 x 59 cm doskonale sprawdzi się w małym pomieszczeniu. Zarówno w pokoju nastolatka, jak i w wydzielonej strefie salonu czy sypialni. Wszędzie tam, gdzie potrzebujesz wygospodarować wygodną przestrzeń do pracy czy nauki.

 

Biurko pomieści wszystkie niezbędne przedmioty. Lampkę, laptopa czy książki  wygodnie rozlokujesz na blacie i dwóch obszernych półkach. Mniejsze rzeczy, jak notesy, długopisy czy zszywacz znajdą swoje miejsce w szufladzie.

 

Biurko Medan to prosta, minimalistyczna bryła dostępna aż w 4 odsłonach kolorystycznych. Wybierz swój kolor i stwórz idealny kącik do nauki lub pracy.

 

Biurko dostępne jest w 4 wariantach:

 

  • biały/dąb artisan
  • biały/dąb sonoma
  • biały
  • grafit