Biurko Medan – komfort pracy w nowoczesnym wydaniu

Dawniej praca i nauka zdalna były rzadkością. Dziś to codzienność coraz większego grona osób. Zmienna i złożona rzeczywistość wymusza przystosowanie domowego wnętrza, które służyło tylko do wypoczynku, do warunków biurowych czy uczelnianych. Jak zorganizować miejsce do pracy, nie zaburzając przy tym harmonii wnętrza?

 

Niewielkie, bo mierzące zaledwie 100 x 76 x 59 cm biurko Medan to świetna propozycja do mieszkań, w których każdy centymetr powierzchni jest na wagę złota. Zaledwie metrowe biurko bez trudu wstawisz do niewielkiej sypialni lub salonu. W ten sposób wygospodarujesz przestrzeń, w której wygodnie umieścisz dokumenty, laptopa czy segregatory. Funkcjonalna szuflada pomieści niezbędne do pracy drobiazgi, a półka pod blatem świetnie sprawdzi się na przedmioty, które zawsze musisz mieć pod ręką.

 

Również pokój młodzieżowy jest idealnym pomieszczeniem na ten nowoczesny, kompaktowy mebel. Biurko bez trudu znajdzie tam swoje miejsce, tworząc optymalny kącik do nauki.

 

Biurko Medan to prosta, nowoczesna konstrukcja, którą łatwo dopasujesz do każdego stylu. Niepodważalnym atutem mebla jest dostępność w aż 4 wersjach kolorystycznych. Uniwersalna biel, intrygujący grafit, a może popularny dąb sonoma? Przekształć część mieszkania w miejsce do nauki, nie tracąc nic z jego uroku.

 

Biurko dostępne w wariantach:

 

  • biały/dąb artisan
  • biały/dąb sonoma
  • grafit
  • dąb sonoma

 

Wymiary
Długość 100 cm
Szerokość 59 cm
Wysokość 76 cm
Waga 30 kg
Do pobrania