Biurko Nuis – solidna baza sukcesów naukowych

W nowoczesnym pokoju młodzieżowym nie może zabraknąć stylowych dodatków i praktycznej zabudowy. Tę stworzysz wykorzystując możliwości kolekcji Nuis. Efektowne fronty w połysku, dekoracyjna listwa i duet bieli i dębu – to się sprawdzi na każdym etapie dorastania. Przekonaj się!

Biurko – nieodłączny element każdego domowego biura i pokoju ucznia. Biurko Nuis sprawdzi się doskonale. Na jego blacie wykonanego z płyty laminowanej odpornej na zarysowania nie zabraknie miejsca na lampkę biurkową, laptopa i notatki. Przybory, takie jak zszywacz, karteczki przylepne, zapas długopisów i kredki, możesz schować w podręcznej szufladzie, natomiast dokumenty, podręczniki lub plecak na dobre zagoszczą w pojemnej szafce.

Korpus w kolorze dąb wotan stanowi efektowną oprawę dla laminowanych frontów w kolorze biały lustrzany połysk. Ich ozdobą jest listwa w 2 kolorach do wyboru: biała lub dąb wotan.

Biurko o szerokości 120 cm to idealne miejsce do zabawy, nauki i pracy.

Do pokoju jedynaka, do pokoju rodzeństwa, a nawet do biura  – kolekcja Nuis dedykowana jest wszędzie tam, gdzie potrzebujesz praktycznej zabudowy. Zestaw biurko Nuis z pozostałymi elementami linii i stwórz ergonomiczną zabudowę wnętrza.

Wymiary
Długość 120 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 75,5 cm
Waga 36.15 kg
Do pobrania