Biurko Rodes – miejsce doskonalenia wiedzy i umiejętności

W nowoczesnej kolekcji Rodes postawiono na prostotę, geometrię brył i asymetrię umieszczonych półek – co nadaje zabudowie lekkości i świeżości. Nie sposób oderwać wzroku od kontrastującego połączenia kolorystycznego, które nadaje elegancki ton całej aranżacji.

Biurko Rodes to niezbędnik w Twoim domowym biurze, gabinecie prezesa czy w przestrzeni biurowej Twojej firmy. To idealne miejsce pracy, nauki czy rozwijania hobby. Posłuży do tego przestronny blat, na którym nie zabraknie miejsca na lampkę biurkową, laptopa i organizer na długopisy.

Mebel pokryto laminatem, dzięki czemu jest bardziej odporny na zarysowania i uszkodzenia wynikające z codziennego użytkowania.

Biurko o wymiarach 120 x 59 cm posiada:

- 1 półkę ukrytą za pełnym frontem, która dzieli wnętrze szafki ułatwiając organizację przechowywanych przedmiotów,

- 1 otwartą półkę – idealną na tablet, czytnik ebooków, niewielkiego notebooka lub papier do drukarki,

- 1 szufladę, która sprawdza się w roli podręcznego schowka na akcesoria biurowe, tj. spinacze czy zszywacz.

Nowoczesna linia mebli zachwyca zestawieniem kolorystycznym frontów w kolorze dąb czarny z korpusem i niektórymi frontami w wybarwieniu jesion belarus.

Za komfortowe użytkowanie mebla odpowiadają prowadnice z pełnym wysuwem i cichym domykiem, dzięki czemu zyskujesz wygodny dostęp do zawartości szuflady.

Biurko Rodes możesz zestawić z pozostałymi elementami kolekcji tak, aby stworzyć ergonomiczną przestrzeń do pracy, nauki i odpoczynku.

Wymiary
Długość 120 cm
Szerokość 59 cm
Wysokość 75,5 cm
Waga 50.05 kg
Do pobrania