Biurko Romance - miejsce pracy i nauki

Aranżacja biura w stylu skandynawskim musi bazować na prostych bryłach i subtelnych elementach, które nadają ostateczny wyraz całości. Tutaj sprawdzi się kolekcja Romance, w której fronty typu ramiak zestawiono z prostym uchwytem i dopełniono odpowiednią, stonowaną kolorystyką.

Biurko Romance to nieodłączny element zabudowy domowego biura lub pokoju młodzieżowego. Szeroki blat biurka (aż 160 cm!) pozwoli na wygodne rozłożenie laptopa, dokumentów i akcesoriów biurowych, takich jak organizer z długopisami i karteczki samoprzylepne. Nie zapomnij o wydzieleniu miejsca na lampkę biurkową. Do dyspozycji masz także podręczną szufladę i praktyczną szafkę, idealną do przechowywania ważnych dokumentów.

Jego praktyczna budowa to nie wszystko. Biurko z szafką zachwyca połączeniem kolorystycznym jasnych frontów w kolorze modrzew Sibiu jasny z blatem w wybarwieniu dąb San Remo. Całość dopełniają fronty typu ramiak oraz ułatwiające ich otwieranie proste uchwyty. 

Biurko młodzieżowe Romance możesz postawić w duecie z regałem oraz innymi elementami rozbudowanej kolekcji w stylu scandi. Łącz je ze sobą i twórz ergonomiczną przestrzeń do pracy, nauki i zabawy.

Wymiary
Długość 160 cm
Szerokość 73 cm
Wysokość 76 cm
Waga 71.3 kg
Do pobrania