Sekretarzyk / biurko Simon – kącik do pracy w stylu vintage

Chcesz stworzyć przytulny kącik do pracy w niewielkim wnętrzu? Postaw na kompaktowy sekretarzyk Simon w stylu vintage. To doskonała propozycja do mieszkań, w których liczy się wyjątkowa estetyka i… każdy centymetr!

Górna część małego biurka Simon wykonana jest z płyty MDF w okleinie imitującej naturalne drewno orzechowe. Ciepła kolorystyka i efektowny rysunek drewna dodają pokojowi przytulności. Blat opiera się na metalowym stelażu malowanym proszkowo na czarno. To ciekawe połączenie nawiązuje zarówno do stylu retro, jak i loftowego, więc mebel pasuje do różnych wnętrz.

Sekretarzyk o szerokości 60 cm to nie tylko funkcjonalny blat, który posłuży jako miejsce do pracy. Utrzymanie porządku ułatwią też praktyczna nadstawka z dwoma przegródkami oraz szuflada na drobiazgi. Pod meblem zmieści się wygodne, tapicerowane krzesło. Możesz postawić na wyrazisty kolor obicia, by nieco ożywić aranżację.

Małe biurko z szufladą pomoże Ci stworzyć miejsce, w którym nikt nie będzie Cię rozpraszał. Przemyślana, funkcjonalna konstrukcja mebla pozwoli wykorzystywać go jako przestrzeń do pracy zawodowej lub twórczej oraz stylową toaletkę.

Wymiary
Długość 60 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 86 cm
Waga 12.1 kg
Do pobrania