Blender kielichowy Royal Line - estetyczny sprzęt do smoothie i nie tylko

Wśród sprzętów małego AGD, które przydadzą się w każdym domu, z całą pewnością znajduje się blender kielichowy. Stworzone przez markę Botti Electronic urządzenie doskonale radzi sobie z przygotowaniem koktajli, smoothie, zup czy sosów. A przy tym wyglada naprawdę stylowo - szczególnie w towarzystwie czajnika elektrycznego i tostera z tej samej linii.

Nowoczesny blender kielichowy Royal Line może pochwalić się mocą 500 W, co pozwala mu dokładnie rozdrobnić wszystkie składniki dań i koktajli. Urządzenie ma pojemność 1,5 l, więc możesz przy jej użyciu wykonać solidną porcję posiłku.

Pora na technikalia. Obudowa blendera jest odporna na uszkodzenia i działanie czynników zewnętrznych - to zasługa stali nierdzewnej, z której wykonano ją obudowę oraz ostrza znajdujące się wewnętrz kielicha. Ma ono aż sześć ramion i jest naprawdę wytrzymałe.

Blender kielichowy ma 2 - stopniową regulację prędkości, a dzięki trybowi pracy pulsacyjnej poradzi sobie także z kruszeniem lodu. Przygotowywanie posiłków ułatwia miarka umieszczona na dzbanku oraz antypoślizgowe nóżki, które trzymają urządzenie w ryzach podczas pracy.

Wymiary
Długość 24 cm
Waga 3.401 kg
Do pobrania