Meble Capital 32nd malbec avenue – stwórzcie wspólnie kuchnię, którą pokochacie!

Kuchnia przez wiele osób uważana jest za centrum mieszkania. Właśnie tam gotujesz smakowite posiłki, którymi później dzielisz się z bliskimi. Jeszcze większą radość sprawia wspólne przygotowywanie obiadu lub aromatycznego ciasta. Dlatego ważne, by wystrój tego pomieszczenia kojarzył Ci się z rodzinną, pełną ciepła atmosferą. Lubisz nowoczesne rozwiązania? Kuchnia Capital 32nd malbec avenue jest właśnie dla Ciebie.

To Ty zdecydujesz o rozmieszczeniu i kolorze Twoich mebli. Szafki oraz blaty w linii Capital 32nd malbec avenue to ogromny wybór odcieni oraz modeli, dlatego z pewnością znajdziecie coś dla siebie. Wszystko utrzymane w nowoczesnej aranżacji. Połączenie drewna, płyty fornirowanej oraz szkła przypadnie Ci do gustu. Szafki wiszące, stojące, narożniki, zlewy – jakich potrzebujecie?

Jeśli jednak nie masz jeszcze pomysłu na wystrój, chętnie Ci pomożemy. Możesz skontaktować się z naszymi specjalistami lub zamówić profesjonalny projekt. Bierzemy pod uwagę wymiary kuchni i na bazie naszej wiedzy – oraz Twoich preferencji – stworzymy dla Ciebie gotową propozycję. Możesz ją później dowolnie zmodyfikować.

Wymiary
Do pobrania