Meble kuchenne Capital 36th norde avenue, czyli radość ze wspólnie spędzonych chwil

Kuchnia to miejsce gdzie razem z bliskimi najpierw przygotowujesz posiłek, a potem wspólnie cieszcie się jego smakiem. Odpowiednio urządzone pomieszczenie sprawi dodatkową radość. Jeśli podoba wam się nowoczesny styl i właśnie w takim otoczeniu chcecie przyrządzać potrawy, kuchnia Capital 36th norde avenue spełni Wasze oczekiwania.

Kuchnia na wymiar jest rozwiązaniem, dzięki któremu możecie razem wykreować wymarzone pomieszczenie. Wybieracie spośród szerokiej oferty frontów oraz blatów. Różne odcienie i wzory rozbudzą Waszą wyobraźnię i przyniosą wiele pomysłów. Który z nich zrealizujecie? Wolicie gładkie drewno, a może blaty o lekkim zdobieniu, np. granit złoty?

Dopasujecie nie tylko kolor, lecz także układ szafek. Pomyślcie o tym, jakie artykuły chcecie mieć pod ręką, a po które sięgacie nieco rzadziej. Te drugie z pewnością lepiej umieścić w szafkach wiszących. Macie już pomysł na idealną aranżację? Z kuchnią Capital 36th norde avenue zaplanujecie i stworzycie oryginalny projekt dopasowany do Waszych potrzeb i upodobań.

Do pobrania