Choinka dekoracyjna drewniana – magia świąt ukryta w prostocie

Doskonale wiadomo, że pięknie przystrojony na święta dom to jeden z najpiękniejszych elementów tego magicznego okresu. Dlatego warto zadbać o to, by we wszystkich pomieszczeniach znalazło się parę klimatycznych ozdób i dodatków. Biała choinka dekoracyjna z drewna to pozornie niewielki akcent, który jednak pomoże Ci w stworzeniu wyjątkowej atmosfery w Twoim wnętrzu.

Ozdoba składa się z różnej długości deseczek ułożonych w taki sposób, by tworzyły one kształt choinki. Całość wieńczy gwiazda na czubku, a uroku dodają dwa niewielkie serduszka przywiązane do pnia delikatnym sznurkiem. Figurka ma wysokość 45 cm. Drewniana choinka dekoracyjna ma śnieżnobiały kolor, który nawiązuje do zimowej pory pełnej magii.

Jasny kolor i prosty design dodatku sprawiają, że świetnie pasuje on do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz. Z kolei wykorzystanie naturalnych materiałów oraz radosnych, pełnych ciepła elementów, wnosi przytulną i rodzinną atmosferę. Choinka będzie wyglądać fantastycznie postawiona na stoliku w salonie, komodzie w sypialni, czy na podłodze w przedpokoju.

Wymiary
Wysokość 45 cm
Waga 0.533 kg
Do pobrania