Choinka dekoracyjna – obowiązkowa ozdoba świąteczna

Chyba nikt nie potrafi wyobrazić sobie świąt bez magicznych ozdób, przytulnego wystroju, a zwłaszcza świątecznego drzewka. Dekoracyjna choinka przyprószona śnieżnym puchem to dodatek, który pozwoli Ci cieszyć się pięknie przystrojonym wnętrzem w czasie tego wyjątkowego czasu. Zaproś święta do swojego domu!

Dekoracja do złudzenia przypomina żywe drzewko. Ozdobna zielona choinka ma wysokość 31cm z podstawą, którą stanowi pokryty korą pieniek. Zimowego charakteru dodaje sztuczny śnieg, którym obsypane są wszystkie gałązki. Całość wygląda niezwykle naturalnie, a w przeciwieństwie do prawdziwej choinki nie będziesz zmagać się z problemem sypiących się igieł. Ponadto, inwestycja w taką dekorację pozwoli Ci cieszyć się nią przez lata.

Choinka dekoracyjna ozdobi Twoje święta niezależnie od tego, czy postanowisz dodatkowo zawiesić na niej bombki i łańcuchy, czy pozostawisz ją bez żadnych ornamentów. Dzięki praktycznym wymiarom zmieści się w każdym wnętrzu, ustawiona na podłodze lub niskim stoliku czy szafce.

Wymiary
Wysokość 31 cm
Waga 0.12 kg
Do pobrania