Choinka dekoracyjna - do każdego domu

Choinka to niewątpliwie świąteczny must-have. Jednak nie w każdym mieszkaniu są warunki na to, by postawić rozłożysty okaz jodły lub sztuczne drzewko w rozmiarze XXL. Jeśli szukasz miniaturowej alternatywy, która pozwoli Ci poczuć świąteczny klimat, a przy tym nie zajmie wiele miejsca, wybierz choinkę dekoracyjną o wysokości 37 cm.

Drzewko zostało wykonane z tworzywa sztucznego - jest to więc propozycja na kilka sezonów. Gałązki mają odcień delikatnej, jasnej zieleni - taki kolor będzie pasował do większości ozdób. Szczególnie udaną kompozycję osiągniesz z białymi, złotymi i srebrnymi bombkami oraz z naturalnymi pomarańczami czy drewnianymi i papierowymi dekoracjami. Jednak - jak w przypadku każdej choinki - ogranicza Cię tylko wyobraźnia!

Dekoracyjna choinka w brązowej doniczce sprawdzi się w każdym mieszkaniu, nie tylko tam, gdzie przestrzeń nie pozwala na większe drzewko. Możesz wykorzystać ją jako dodatkową ozdobę do innego pomieszczenia. Docenią ją również osoby, które preferują subtelne dekorowanie mieszkania na święta.

Wymiary
Wysokość 37 cm
Waga 0.305 kg
Do pobrania