Curver śniadaniówka na każdą okazję

Szukasz pojemnej śniadaniówki, do której zapakujesz zarówno drugie śniadanie jak i małe co nieco na deser Lubisz praktyczne pojemniki na żywność, które łatwo się otwiera, szczelnie zamyka i sprawnie myje

To świetnie, bo nasze pudełko z klipsami pozwoli Ci spakować górę jedzenia do pracy, które odgrzejesz w mikrofali w kilka chwil. Co więcej, wykorzystasz je na wycieczce i przy przygotowywaniu posiłku do szkoły dla swojej pociechy. Czytaj dalej i zyskaj pewność właściwego wyboru!


Wentyl – i możesz podgrzewać jedzenie w śniadaniówce

Lubisz wygodne przygotowywanie posiłku w pracy, bez konieczności sięgania po talerze Świetnie się składa, bo nasz funkcjonalny pojemnik posiada specjalny wentyl, który umożliwi Ci sprawne podgrzewanie w biurowej mikrofalówce.

Tym samym nie będzie brudzić talerzy, a smaczny posiłek przygotujesz w mniej niż minutę.

Śniadaniówka o dużej pojemności

Nareszcie w swoim pojemniku na żywność zmieścisz furę jedzenia na cały dzień! Duża pojemność sprawia, że do środka zapakujesz nie tylko kanapki, ale też owoce czy warzywa.

Co więc, bez problemu zmieścisz obiad, dzięki czemu szybko i przyjemnie przetransportujesz jedzenie do pracy czy szkoły. Skuteczne klipsy gwarantują szczelność, więc do środka nie dostanie się brud ani przebiegłe bakterie. Tym samym Twoje jedzenie będzie zdrowsze i dłużej zachowa świeżość.


SPECYFIKACJA:

n
  • n
  • Pojemnik na żywnośćn
  • Materiał wykonania: tworzywo sztucznen
  • Kolor: czerwonyn
  • Pojemność: 1,6 Ln
  • Wymiary pudełka: 22 x 17 x 9,5 cmn

Po co Ci solidny pojemnik na żywność z wytrzymałego tworzywa

A co powiesz na wytrzymałe pudełko z gwarancją trwałości na lata Teraz to możliwe! Nasz pojemnik na śniadanie wykonany został z wysokiej jakości tworzywa w 100% z recyklingowanych materiałów, które jest odporne na odkształcenia, wilgoć czy zarysowania.

Tym samym pudełko zachowa swój nienaganny wygląd i właściwości na dłużej. Dzięki temu nie będziesz musiał co chwilę biegać do sklepu i kupować nowe śniadaniówki.

Śniadaniówki - oferta

Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz śniadaniówkę o różnych pojemnościach. U nas znajdziesz pudełka o litrażach: 1,6 L, 0,9 L i 1,1 L.

Tym samym zyskasz satysfakcję dobrego wyboru i pewność pokonania głodu na przerwie w pracy lub w szkole.

Sięgnij po funkcjonalny pojemnik już teraz i ciesz się wygodnym transportowaniem jedzenia!
Wymiary
Wysokość 9.5 cm
Do pobrania