Pojemnik do przechowywania

Potrzebujesz pojemnika do przechowywania swoich skarbów Pojemnego pudełka, w którym schowasz zabawki, książki lub ubrania Solidnego pomocnika w każdej garderobie i sypialni

Świetnie się składa, bo naszpojemnik z przykrywką Curverspełni Twoje wymagania co do joty! To proste: sięgnij po praktyczne pudełko i organizuj przestrzeń, gdzie popadnie. Porządkuj rzeczy, przechowuj w szczelnym pudełku, a do tego ciesz się designerską dekoracją w nowoczesnym stylu.


Pojemnik do przechowywania ubrań i akcesoriów

Po pierwsze: praktyczność jak się patrzy!W naszym pojemniku komfortowo przechowasz szaliki, książki, gazety, akcesoria domowe czy niezbędne gadżety.Potrzebujesz dużo miejsca Świetna sprawa, bo naszpojemnik jest pojemnyi cechuje się sporymi gabarytami. Tym samym w środku schowasz zarówno niewielkie, jak i większe przedmioty.

Foremny kształt sprawia, żebez trudu włożysz pojemnik pod szafkę, łóżko czy na regał.

Organizer w nowoczesnym stylu

Funkcjonalność i design w jednym Teraz nareszcie to możliwe! Sięgnij po nasze pudełko z pokrywką i ciesz się nowoczesnym stylem nie do przecenienia!

Klasyczna biel organizera sprawia, że pojemnikdoskonale wkomponuje się w Twój wystrój, dodając mu charakteru i ducha. Ciekawe wzornictwo nada salonowi czy pokojowi unikalności, a Ty zyskasz podwójnie: praktyczne pudełko i urokliwą dekorację przestrzeni.

,

Pojemnik z pokrywką dla szczelnego zamknięcia

A co powiesz na maksymalną wygodę w przyjaznej cenie Proszę bardzo: nasz pojemnik z pokrywką zapewnia szczelne zamknięcie. Tym samymukryjesz zawartość, a do środka nie dostaną się nieproszeni goście: psy, dzieci czy insekty.

Co więcej,pokrywka zabezpiecza rzeczy przed brudem, pleśnią i kurzem, dzięki czemu Twoje osobiste skarby są zawsze w wybornej formie. Otwory w pudełku zapewnią ciągły dopływ powietrza i służą za uchwyty ułatwiające przenoszenie pojemnika.

Ekologiczny pojemnik – wiemy, jak dbać o środowisko

Czy pojemnik do przechowywania może być ekologiczny Jak najbardziej tak! U nas kupisz pojemnik dbając o środowisko. A to dlatego, że pojemnik wykonany jest z materiałów pochodzących w 100 % z recyklingu, dzięki czemu jest doskonałym wyborem sympatyków naturalnych rozwiązań. Zyskujesz przy tym pewność dobrego zakupu i satysfakcję, że nie przyczyniasz się do ochrony Matki Ziemi.


Pojemniki - oferta

W naszej bogatej ofercie znajdziesz sporo pojemników w różnych rozmiarach i pojemnościach.

Zdecyduj się na ulubiony kolor, dobierz wielkości ciesz się ultra praktycznym pojemnikiem z gwarancją jakości.

CECHY:

  • Kolor: różowy
  • Materiał:tworzywo sztuczne
  • Wymiary: 18 x 26,5 x 12,2 cm
  • Pojemność: 4,5 l


Wymiary
Długość 26,4 cm
Pojemność 4,5 l
Szerokość 18 cm
Wysokość 12,2 cm
Do pobrania