CURVER SUSZARKA OCIEKACZ DO NACZYŃ JEDNOPOZIOMOWA

Przedstawiamy nieodzowny dodatek dla każdej kuchni – suszarkę do naczyń, która w pełni ułatwia proces suszenia i organizacji naczyń.

Suszarka do naczyń to nie tylko praktyczny pomocnik, ale również design, który pasuje do każdej kuchni. Jej klasyczny kształt pozwala na efektywne suszenie różnych rodzajów naczyń. Wykonana z wysokiej jakości tworzywa, suszarka zachowuje swoją jakość przez długie lata użytkowania.

SPECYFIKACJA:

  • Suszarka do naczyń
  • Materiał: tworzywo sztuczne
  • Długość: 26,5 cm
  • Szerokość: 42 cm
  • Wysokość: 8,8 cm
  • Kolor: biały
  • Komory plastikowe, żebra oraz osobne otwory na sztućce dają możliwość suszenia w niej zarówno mniejszych naczyń, takich jak kubki czy małe talerzyki, jak i większych przedmiotów typu deski do krojenia, garnki, patelnie czy dzbanki
  • Wyposażona w trwałą podstawkę zapobiegającą potłuczeniu naczyń

Suszarka do naczyń - utrzymaj czystość w swojej kuchni

Pojemność suszarki jest jej niewątpliwym atutem. Pomieści ona nie tylko większe naczynia, ale także sztućce czy drobniejsze akcesoria kuchenne. Dzięki temu proces suszenia staje się łatwiejszy i bardziej efektywny. Niezależnie od liczby naczyń, zawsze znajdziesz miejsce na każdy element, co wpływa na organizację przestrzeni kuchennej.

Suszarka do naczyń to must-have w każdej kuchni, niezależnie od jej rozmiaru czy stylu. Jej uniwersalność i funkcjonalność sprawiają, że jest niezastąpiona w codziennej pracy. Właśnie ona pozwala utrzymać porządek i higienę wśród naczyń, eliminując konieczność ręcznego osuszania każdego elementu.

Dostępność dwóch wariantów kolorystycznych - granatowego i białego - pozwala na dopasowanie suszarki do indywidualnych preferencji estetycznych. Elegancki granat doskonale wpisuje się w nowoczesne aranżacje, podczas gdy klasyczna biel harmonizuje z różnymi stylami kuchennymi.

Suszarka dostępna jest w dwóch rozmiarach: małym i dużym. To elastyczność, która pozwala wybrać odpowiednią opcję w zależności od ilości naczyń i dostępnego miejsca. Bez względu na wybór, suszarka do naczyń jest nieodzownym elementem, który ułatwia codzienne zadania i dodaje porządku każdej kuchni.

Sięgnij po suszarkę do naczyń i ciesz się czystymi naczyniami!

Wymiary
Długość 26,5 cm
Głębokość 26,5 cm
Szerokość 42 cm
Wysokość 8,8 cm
Do pobrania