Czajnik elektryczny z termometrem Royal Line - estetyczny wybór na lata

Kawa czy herbata? Z bezprzewodowym czajnikiem elektrycznym Royal Line możesz przygotować, co tylko zechcesz dla siebie i bliskich. Urządzenie jest wyposażone w termometr, dzięki któremu zaparzysz wybrany napój dokładnie w takiej temperaturze, w jakiej powinien być przygotowany. Poznaj bliżej czajnik Botti!

Wykonany z malowanej proszkowo stali nierdzewnej czajnik Royal Libe nie boi się uszkodzeń czy zarysowań. Ten piękny model jest wyborem na lata: wewnątrz zamontowano płaski element grzewczy, który można wyczyścić znacznie łatwiej niż klasyczną grzałkę. Czajnik jest też bardziej odporny na osadzenie się kamienia, a w dzióbku znajdziesz nawet filtr antywapienny! Urządzenie jest bardzo bezpieczne - po zagotowaniu wody samo się wyłącza i posiada funkcję zabezpieczenia przed przegrzaniem. Co ważne, czajnik ma naprawdę dużą moc 2200 W i pojemność aż 1,7 l. Za jednym zamachem przygotujesz z jego pomocą napoje dla całej rodziny!

Chcesz, by Twoja kuchnia była naprawdę stylowa? Wybierz czajnik elektryczny Royal Line koniecznie w zestawie z tosterem i blenderem kielichowym z tej samej linii. Przygotowywanie posiłków będzie naprawdę przyjemne!

Wymiary
Długość 22 cm
Szerokość 22 cm
Waga 1.547 kg
Do pobrania