Czajnik na gaz z gwizdkiem stalowy 2,5L

Szukasz czajnika, który z jednej strony zapewni ci szybkie gotowanie wody, a z drugiej będzie bezpieczny Nasz stalowy czajnik to sprawdzone rozwiązanie w kuchni.

Jego grube ścianki lepiej przewodzą ciepło niż tradycyjne modele, a to sprawia, że woda szybciej się gotuje. Dzięki temu już po chwili możesz zalać kubek z herbatą lub kawą. Nie tylko oszczędzasz czas, ale również zużywasz mniejszą ilość energii. Dodatkowo ścianki hamują ciepło, dlatego czajnik dłużej utrzyma temperaturę wody. Brzmi dobrze, prawda


Niezawodny czajnik do herbaty i kawy

SOLIDNY – czajnik wykonany jest ze stali nierdzewnej, która jest odporna na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych.Solidna budowa i przemyślana konstrukcja sprawiają, że naczynie na długo posłuży w Twojej kuchni, nawet przy intensywnym użytkowaniu.

POJEMNY – czajnik z gwizdkiem ma sporą pojemność 2,5 litra, dlatego z łatwością zagotujesz w nim wodę na herbatę dla siebie i bliskich. Jego powłoka jest bezpieczna dla zdrowia, dlatego nie musisz obawiać się metalicznego posmaku.

BEZPIECZNY – czajnik posiada uchwyt imitujący drewno, który nie nagrzewa się pod wpływem wysokiej temperatury. Bezpieczny uchwyt zapewni komfort użytkowania. W rączce znajdziesz praktyczny przycisk do otwierania gwizdka.


SPECYFIKACJA:

  • Czajnik z gwizdkiem
  • Materiał: stal
  • Kolor: srebrny
  • Pojemność: 3 L
  • Pojemność użytkowa: 2,5 L
  • Wymiary: 23 x 19 x 20 cm
  • Waga: 0,74 kg
  • Zastosowanie: kuchenka elektryczna, kuchenka gazowa, płyta ceramiczna

Nowoczesny i elegancki czajnik z gwizdkiem

PRAKTYCZNY – stalowy czajnik nadaje się do postawienia na kuchenkach elektrycznych, gazowych oraz ceramicznych. Za każdym razem kiedy woda osiągnie odpowiednią temperaturę, czajnik poinformuje Cię o tym za pomocą głośnego gwizdka.

ŁATWY W UTRZYMANIU CZYSTOŚCI - zdejmowana pokrywa ułatwi Ci uzupełnienie naczynia, zachowanie czystości i odkamienianie wnętrza. Stal nierdzewna zapewnia czajnikowi odporność na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania.

ELEGANCKI – srebrny czajnik o okrągłym kształcie jest niezwykle estetyczny. Imbryk pasuje zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji kuchennych. Swoim oryginalnym wyglądem zwróci na siebie uwagę niejednego gościa.

Chcesz wyposażyć kuchnię w funkcjonalny czajnik z gwizdkiem Sięgnij po produkt z naszej oferty!