Czajnik z gwizdkiem stalowy czerwony w grochy 1,5 l

Najważniejsze informacje:

STALOWY - Czajnik z gwizdkiem wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Przeznaczony do gotowania wody.

EFEKTOWNY - Nowoczesny design znajdzie zastosowanie zarówno w kuchni klasycznej i współczesnej. Czerwony czajnik z białymi grochami. Będzie pięknie prezentował się w każdym wnętrzu stanowiąc dekorację kuchni klasycznej oraz nowoczesnej.

WSZECHSTRONNY - Nadaje się na wszystkie rodzaje kuchenek wraz z indukcją.

POJEMNY - Pojemność całkowita czajnika to 1,8 l, natomiast pojemność użytkowa to 1,5 l.

WYGODNY - Posiada nienagrzewający się, bakelitowy uchwyt. Wyposażony w zdejmowany gwizdek, który powiadamia o zagotowaniu wody.

Czajnik ze zdejmowanym gwizdkiem utrzymany w stylu retro. Wykonany ze stali nierdzewnej. Czajnik wykorzystamy do gotowania wody. Pojemność użytkowa czajnika wynosi 1,5 litra a całkowita 1,8 litra. Czajnik ma wysokość 22 cm a średnicę 18 cm. Niezwykle efektownie prezentuje się w kuchni. Zachwyca oryginalnym wyglądem w kolorze czerwonym z białymi grochami. Nadaje się do każdego rodzaju kuchenek wraz z indukcją. Wyposażony w wygodną rączkę wykonaną z bakelitu, która ułatwi użytkowanie. UWAGA! Czajnik do gotowania musi być napełniony co najmniej do połowy aby zapobiec przegrzaniu. Zmiany koloru na powierzchni zewnętrznej w przypadku nieprzestrzegania minimalnych parametrów użytkowych nie mogą być powodem do reklamacji. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.

  • Materiał: stal nierdzewna
  • Wysokość: 22 cm
  • Średnica: 18 cm
  • Pojemność: 1,5 l
  • Waga (g): 600
  • Kolor dominujący: czerwony