Dekoracja Krasnal - powitaj w domu magiczne stworzenia

W krajach skandynawskich ta postać znana jest już od dawna. Jednak w ostatnim czasie podbija serca mieszkańców innych zakątków świata - i nie bez powodu jego wizerunek to niezwykle popularna świąteczna dekoracja. Krasnal skandynawski w białym ubranku doda świętom jeszcze bardziej niezwykłego klimatu.

Maskotka skrzata w białym stroju ma 28 cm wysokości - wyeksponowana na parapecie, kominku lub w otoczeniu stroików świątecznych, będzie się prezentowała sympatycznie i uroczo. A może wybierasz ozdoby do pokoju dziecka i wciąż nie wpadła Ci w ręce najlepsza dekoracja? Krasnal w stylu skandynawskim to wybór, który Twoje dziecko na pewno polubi! Skrzat wzbudza ciepłe uczucia - a sama maskotka została wykonana z dbałością o każdy detal.

Zaproś magię do swojego mieszkania - pomocnik Mikołaja z krajów północnych podbije serca domowników. Taka ozdoba w minimalistycznym stylu jeszcze długo będzie popularnym, świątecznym trendem. A biała wersja skandynawskiego krasnala pasuje do każdego wnętrza i pozostałych bożonarodzeniowych dekoracji.

Wymiary
Wysokość 28 cm
Waga 0.163 kg
Do pobrania