Black Red White – meble i akcesoria do domu

Robimy
dom

Koszyk
Ulubione

Obrazy

101 Produktów
-62%
obraz Liście
-40%
obraz Modern 2
-50%
obraz Parrot 2
-20%
obraz Jungle

Obrazy na ścianę – artystyczna dusza Twojego domu

Obrazy na ścianę, jakie zdecydujesz się powiesić w swoim domu, to przede wszystkim Tobie muszą sprawiać radość Wybierając te dekoracje, zwróć uwagę, aby to, co prezentują, dobrze Ci się kojarzyło, przywoływało miłe wspomnienia, miejsca, sytuacje. Pamiętaj, że będziesz na nie patrzeć codziennie. Przez to, obrazy ścienne to dekoracja, która będzie w wyjątkowy sposób zdobić Twój dom.


Gdzie wieszać obrazy?

Znalezienie odpowiedniego miejsca na powieszenie obrazu być może nie wydaje się trudne. Wystarczy odpowiedni kawałek pustej ściany. Musisz jednak pamiętać o kilku zasadach. Nie wieszaj obrazów na ścianie w sąsiedztwie telewizora. Będą odciągać uwagę od filmu. Zbyt duża ilość mebli obok wiszącego obrazu sprawi, że będzie niewidoczny. Idealne miejsca to przestrzeń nad sofą, nad stołem lub nad niewysoką komodą.


Obrazy do pokoju – z ramą czy bez?

W ofercie BRW.pl znajdziesz nowoczesne obrazy na ścianę osadzone w ramach, a także pełne płótna pozbawione ram. Cieszącym się dużą popularnością wyborem są obrazy w czarnych, prostych ramach, które pasują do większości nowoczesnych wnętrz. Ramy stylizowane i postarzane wpiszą się we wnętrza urządzone w eleganckim stylu klasycznym. Jeżeli urządzasz wnętrze i chcesz aby grafika przykuwała uwagę, wybierz obrazy na płótnie w kolorze kontrastującym ze ścianą. Brak ramy powiększa obraz.


Odpowiednia kolorystyka obrazu we właściwym pokoju

W zależności od pomieszczenia, w którym chcesz powiesić obrazy, musisz dostosować ich kolorystykę, do funkcji pokoju, oraz pozostałych dekoracji. Kolor grafik musi korespondować z barwą ścian, następnie mebli i innych dodatków. Obrazy ścienne w sypialni powinny być stonowane, spokojne, wspomagające relaks. Oczywiście – jeśli świadomie postanawiasz wybrać inne obrazy – to w końcu Twój dom i to Ty masz się w nim dobrze czuć. Do salonu możesz wybrać bardziej odważne kolory, które zwrócą na siebie uwagę i będą nośnikiem pozytywnej energii.


Rozmiary i kształty obrazów na ścianę – jak wybrać najlepsze?

Na BRW.pl znajdziesz obrazy w różnych rozmiarach. Od najmniejszych, które świetnie pasują do zestawienia z innymi dekoracjami wiszącymi, po duże grafiki, samodzielnie wypełniające duże przestrzenie. Przy wyborze rozmiaru obrazu na ścianę zwróć także uwagę na jego kształt.

Do ścian kwadratowych wybieraj takie w kwadratowej ramie. Do wąskich przestrzeni lepsze będą prostokątne, najlepiej w pionowej orientacji. Oczywiście nie ma nic złego w zabawie proporcjami i łamania tych zasad – o ile tylko podoba Ci się efekt, jaki dzięki takiemu nietypowemu połączeniu uzyskujesz.


Stwórz oryginalne aranżacje galerii obrazów na ścianie

Jeżeli dysponujesz odpowiednio dużą przestrzenią, możesz powiesić nie jeden obraz a kilka, tworząc małą galerię. Nowoczesne obrazy na ścianę, np. z motywującymi napisami, świetnie wyglądają gdy wiszą w większej grupie. W zależności od ich rozmiaru możesz wieszać je jeden pod drugim, obok siebie, lub tworząc wymyślony przez siebie układ. Wykorzystaj też wtedy inne ścienne dekoracje z oferty BRW.pl, jak np. zegary czy półki.


Obrazki dekoracyjne dla najmłodszych

Na BRW.pl znajdziesz również obrazy ścienne do pokoju dziecięcego. Seria pastelowych grafik z bajkowym misiem, obrazy, na których znajdują się kolorowe kwiaty i rośliny lub rysunki przedstawiające zwierzęta to propozycje dekoracji dla młodszych i starszych dzieci. Różnorodna i wyrazista kolorystyka pobudzą wyobraźnie i kreatywność Twoich pociech.

 

Pamiętaj o tych kilku prostych zasadach i wybierz odpowiednie dla siebie obrazy ścienne z oferty BRW.pl. Niech współgrają nie tylko z kompletną aranżacją wnętrza Twojego domu, ale także odzwierciedlają Twój charakter.