DESKA DO PRASOWANIA DUŻA FULL 130x48cm + RĘKAWNIK

Poplątany kabel, problemy z odkładaniem ubrań czy prasowaniem mniejszych części garderoby – takie sytuacje skutecznie zniechęcają do prasowania. A gdyby tak… uczynić prasowanie prostszym? Warto wybrać deskę do prasowania z naszej oferty!

Oferowany sprzęt wyposażony jest w dodatkowe elementy, które umożliwiają szybkie i sprawne prasowanie. W zestawie z deską znajdziesz m.in. rękawnik, półkę na ubrania, praktyczną podstawkę pod żelazko i stację parową, a także gniazdo zasilające! Jeden produkt, a tak wiele funkcjonalności niezbędnych do komfortowego prasowania! Sprawdź, dlaczego warto mieć naszą funkcjonalną deskę!

Duża deska do prasowania z rękawnikiem, dzięki której wyprasujesz każdy rodzaj ubrania

DUŻA POWIERZCHNIA PRASOWANIA – deska do prasowania wyposażona jest w blat 130 x 48 cm wykonany z metalowej siatki która zapewnia lepszy przepływ pary. Duża powierzchnia daje możliwość dokładnego prasowania koszul, swetrów i innych większych elementów odzieży.

DWUWARSTWOWY POKROWIEC – duża deska do prasowania posiada pokrowiec z 100 % bawełny oraz 10 mm podszycia z pianki. Pokrowiec jest zdejmowany dlatego w razie potrzeby można go wyprać. Natomiast specjalna pianka ułatwia prasowanie.

REGULACJA WYSOKOŚCI – solidna deska do prasowania może być dowolnie regulowana dzięki specjalnemu mechanizmowi w stelażu. Jej maksymalna wysokość może osiągnąć od 80 do 100 cm co ułatwia użytkowanie każdemu domownikowi.

RĘKAWNIK DO PRASOWANIA - deska oferowana jest w zestawie z rękawnikiem, dzięki czemu jest niezwykle funkcjonalna. Rękawnik znacząco ułatwia prasowanie małych elementów: rękawów, kołnierzyków, mankietów koszul, nogawek spodni, a także małych ubranek dziecięcych.

GNIAZDO Z PRZEWODEM I ANTENKĄ - deska posiada gniazdo elektryczne (250 V) z długim przewodem (1,8 m) i antenką. Dzięki temu wygodniej i bezpieczniej wyprasujesz ubrania, nawet nie mając gniazdka elektrycznego w pobliżu. Dodatkowo elastyczna antenka do zawieszenia kabla sprawi, że nie będzie się on niepotrzebnie plątać.

SPECYFIKACJA:

  • Deska do prasowania
  • Kolor: niebieski, srebrny
  • Konstrukcja deski: metal
  • Materiał pokrowca: 100 % bawełna, 10mm pianka
  • Wymiary blatu: 130 x 48 cm
  • Wymiary deski po rozłożeniu: 169 x 48 x 80 - 100 cm
  • Wymiary deski po złożeniu: 169 x 48 x 9 cm
  • Rękawnik do prasowania: 53 x 13 cm
  • Długość przewodu: 180 cm
  • Waga: 8,7 kg

Stabilna deska do prasowania z uchwytem na żelazko i gniazdem zasilającym

PODSTAWKA POD ŻELAZKO I STACJĘ PAROWĄ – stabilna deska jest wyposażona w podstawkę na stację parową lub żelazko, która pozwoli bezpiecznie odłożyć urządzenie podczas prasowania. Podstawka posiada regulację w pionie co chroni stację lub żelazko przed wypadnięciem.

DUŻA PÓŁKA NA UBRANIA - duża deska do prasowania posiada półkę pod blatem która przyda się do odkładania uprasowanych ubrań. Przedmiot wyposażony jest także w praktyczny uchwyt na którym zawiesisz wieszaki z ubraniami.

ANTYPOŚLIZGOWE NAKŁADKI – konstrukcja nóg deski z antypoślizgowymi nakładkami sprawia, że przedmiot nie chwieje się pod wpływem nacisku. Dzięki temu możesz sprawniej prasować ubrania nie martwiąc się o stabilność deski.

RÓŻNE WZORY – deska do prasowania ubrań z gniazdkiem dostępna jest w wariantach kolorystycznych: miętowym i zielonym. Obie wersje mają nowoczesny geometryczny wzór który wyróżnia się na tle klasycznych desek.

Nie zwlekaj: sięgnij po funkcjonalną deskę, która ułatwi prasowanie ubrań!

Wymiary
Długość 169 cm
Szerokość 48 cm
Wysokość 100 cm
Do pobrania