DESKA DO PRASOWANIA Z UCHWYTEM MAŁA 104x30 cm

⭐SPRAWDŹ NASZĄ DESKĘ⭐

Wklej link do przeglądarki i obejrzyj film:

https://youtu.be/EvM-IyqbUr8

Szukasz kompaktowej deski do prasowania? Przedmiotu, który ułatwi wykonywanie codziennej czynności? Sięgnij po naszą deskę z wysuwaną podstawką!

Produkt umożliwi szybkie wyprasowanie ubrań a dzięki niewielkiej wadze i kompaktowym rozmiarom nie będziesz mieć problemów z jego użytkowaniem. Co więcej, antypoślizgowe zakończenia nóżek gwarantują, że deska pewnie utrzyma się na dowolnej powierzchni. Tym samym nie musisz się przejmować się chwianiem i przesuwaniem przedmiotu, zapewniając sobie wygodę podczas prasowania! Sprawdź, dlaczego warto wyposażyć się w naszą deskę!

Kompaktowa deska do prasowania z 3-stopniową regulacją wysokości

KOMPAKTOWA – deska do prasowania posiada blat o wymiarach 104 x 30 cm który wykonano z płyty wiórowej i wyścielono 3 mm pianką. Dzięki kompaktowym wymiarom jest idealna dla osób, które szukają praktycznej i niedużej deski do prasowania.

REGULACJA WYSOKOŚCI – deska do prasowania wyposażona jest w trzystopniową regulację wysokości dzięki czemu możesz ją dopasować do swojego wzrostu. Dzięki temu szybciej i sprawniej wyprasujesz rzeczy bez bólu pleców.

FUNKCJONALNA – wygodna deska do prasowania wyposażona jest w zdejmowany, bawełniany pokrowiec z możliwością prania w pralce. Posiada wysuwaną podstawkę która przydaje się do odkładania żelazka i powieszenia wieszaków z ubraniami.

SPECYFIKACJA:

  • Deska do prasowania
  • Kolor: niebieski, srebrny
  • Konstrukcja deski: płyta wiórowa, metal (średnica rurki: 16 mm)
  • Materiał pokrowca: 100 % bawełna, 3 mm pianka
  • Wymiary blatu: 104 x 30 cm
  • Wymiary deski po rozłożeniu: 118 x 30 x 76 - 86 cm
  • Wymiary deski po złożeniu: 121 х 30 х 3,5 cm
  • Waga: 3,2 kg

Składana deska z podstawką na żelazko, która ułatwi prasowanie

STABILNA – wytrzymała deska do prasowania jest wyposażona w nogi z antypoślizgowymi nakładkami które zapewniają jej stabilność. Dzięki temu, że przedmiot się nie chwieje usprawnia i ułatwia prasowanie ubrań.

LEKKA – deska do prasowania ubrań waży zaledwie 3,2 kg dlatego nie sprawi problemu w składaniu, rozkładaniu i przenoszeniu. Nie zajmie dużo miejsca dlatego z łatwością umieścisz ją w szafie, schowku lub pod łóżkiem.

RÓŻNE WZORY – składana deska do prasowania dostępna jest z pokrowcami o różnych wzorach. Dzięki temu masz możliwość doboru koloru pokrowca, który najlepiej dopasuje się do Twojego wnętrza i będzie jego idealnym uzupełnieniem.

Sięgnij po deskę, dzięki której szybciej wyprasujesz ubrania!

Wymiary
Długość 118 cm
Szerokość 30 cm
Wysokość 86 cm
Do pobrania