Drabinka gimnastyczna BenchK 110 – miejsce porannej gimnastyki

Twoje dziecko spędza dużo czasu przy biurku grając na komputerze lub ucząc się? Nawet najlepszy fotel nie zastąpi walorów ruchu i gimnastyki, które uelastycznią kręgosłup. Drabinka gimnastyczna pomoże dziecku i dorosłemu utrzymać sprawność fizyczną.

Drabinka gimnastyczna dla dzieci i dla dorosłych może być wykorzystywana przez Ciebie pojedynczo, ale dzięki ćwiczeniom w większym gronie zyskujesz jeszcze jedną okazję do wspólnego spędzenia czasu. Pamiętaj, że codzienna aktywność wzmacnia różne grupy mięśni, podnosi elastyczność stawów i kręgosłupa.

Drabinka sportowa do domu została wykonana z drewna bukowego, przez co cechuje się wysoką wytrzymałością. Drewnianą drabinkę ręcznie pokryto naturalnym olejem. Posiada 8 owalnych szczebli, po których możesz się wspinać i przy których możesz ćwiczyć.

Dzięki temu, że potrzebuje zaledwie niecały metr kwadratowy sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, nie zabierając wiele miejsca. Mogą z niej korzystać wszyscy o wadze poniżej 120kg. Jak zamontować drabinkę gimnastyczną? Montaż drabinki ułatwi przejrzysta instrukcja. Zestaw do montażu drabinki nie zawiera kołków i wkrętów potrzebnych do przymocowania jej do ściany, to zadanie pozostawiamy Tobie, dobierz je pod kątem rodzaju ściany, do której będzie mocowana drabinka.

Szukasz drabinki gimnastycznej za atestem? Nasza drabinka BenchK 110 została wykonana w Polsce zgodnie z normami PN-EN 12346:2001, PN-EN 913:2019-03.