Drewniane biurko w stylu skandynawskim AXEL

Blat, szuflady: fornir dębowy

Nogi: drewno

Wymiary: S 110 x Gł. 60 x W 75cm

Dodatkowe informacje:

  • Nowoczesne wzornictwo
  • Stabilna konstrukcja
  • Nogi do montażu

Postaw na solidne meble dębowe prosto od producenta

Skandynawskie biurko drewniane

Drewniane biurko w stylu skandynawskim AXEL wygląda niepowtarzalnie, dzięki swojej stylowej i prostej formie. Skandynawskie biurka są zainspirowane nowoczesnymi, uspokajającymi kształtami skandynawskiego wystroju. Drewniane biurko skandynawskie posiada dwie szuflady, które schowają niezbędne akcesoria biurowe, ale jednocześnie będą one w zasięgu ręki. Należy zwrócić uwagę, że tradycyjne uchwyty szuflad zastąpiono małym otworem we froncie szuflady. Biurko skandynawskie AXEL posiada owalny, geometryczny kształt nóg, który dodatkowo dodaje niepowtarzalnego i unikalnego charakteru dla mebla. Drewniane biurka skandynawskie wyróżniają się smukłymi nóżki o okrągłym przekroju, przytulną kolorystyka i prostym blatem. Drewniane biurko w stylu skandynawskim AXEL doskonale pomoże urządzić domowe biuro, a także pokój dziecka.

Nowoczesne biurka drewniane

Biurko skandynawskie AXEL z dwoma szufladami jest częścią naszej kolekcji mebli drewnianych w skandynawskim stylu. Drewniane biurko w stylu skandynawskim zaprojektowaliśmy tak, aby zajmowało niewiele miejsca, ale dało jednocześnie komfort pracy i możliwość przechowywania dokumentów, akcesoriów biurowych. Styl skandynawski charakteryzuje się prostotą i neutralną kolorystyką, która pozwoli nie tylko tworzyć w miejscu pracy atmosferę przytulności, ale także umiejętnie urządzić wnętrze w stylu industrialnym, loft i nie tylko. Ultralekka i minimalistyczna konstrukcja, funkcjonalność połączona z designem - to właśnie wyróżnia biurko w stylu skandynawskim. Produkujemy ręcznie skandynawskie biurka, które są nie tylko piękne, ale i funkcjonalne i trwałe przez długie lata. Biurka skandynawskie stworzyliśmy z miłości do naturalnego drewna, minimalizmu i funkcjonalności.

To Twoje pierwsze zakupy o nas? Cieszymy się że tu jesteś! Jeśli masz jakiekolwiek pytania co do produktów, procesu zamówienia, gwarancji, nie wahaj się zapytać!

Wymiary
Długość 110 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 75 cm
Do pobrania