Komplet poduszek ozdobnych ze złotym wzorem. Wprowadź kolorowy akcent do swojego domu i udekoruj go tym kompletem dwóch poduszek. Przyjemna w dotyku, zdejmowana poszewka z weluru i wysokiej jakości wypełnienie zapewnią trwałość na lata. Poduszki dekoracyjne wyróżniają się błyszczącym geometrycznym wzorem w kolorze złotym i posiadają praktyczny zamek błyskawiczny. Połóż poduchy na sofie lub łóżku, aby wzbogacić wygląd wnętrza i nadać mu odrobinę blasku.

Szczegóły:

Typ produktu: Poduszki dekoracyjne
Styl: Nowoczesny
Kolor główny: Czerwony
Rodzaj materiału: Welur
Materiał: Welur
Wypełnienie: Poliester
Skład materiału: 100% Poliester
Kształt: Kwadratowy
Ręczne wykonanie: Nie
Wzór: Geometryczny

Wymiary:

Głębokość: 45 cm
Szerokość: 45 cm
Wysokość: 12 cm
Waga wypełnienia: 350 kg
Waga: 0.5 kg

W ofercie: 2 x Poduszka dekoracyjna

Cechy produktu: Niezwykle miękki, Idealne zarówno do sypialni jak i salonu, Elegancki, wyjątkowy element wnętrza, Piękny, żywy kolor, Gładki materiał o strukturze aksamitu, Powłoczki na poduszki z ukrytym zamkiem błyskawicznym

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Poduszka jest pakowana próżniowo do transportu. Proszę wyjąć poduszkę z opakowania i pozostawić na 24 godziny, aż osiągnie pełną gęstość. Tkanina welurowa może wyglądać nieco inaczej pod wpływem różnego oświetlenia - ma tendencję do większego połysku w świetle dziennym i bardziej stonowanego wyglądu w oświetleniu sztucznym. Ze względu na gładką strukturę o dużej gęstości, odcień tapicerki welurowej może się również zmieniać podczas przeciągania ręką w różnych kierunkach i pod różnymi kątami. Aby ujednolicić kolor, materiał należy przetrzeć otwartą dłonią lub wilgotną ściereczką w jednym kierunku, lub użyć żelazka z parą wodną/parownicy.

Wskazówki dotyczące pielęgnacji:

Welur:
1.Prać tylko ręcznie, w zimnej wodzie z łagodnym detergentem
2.Nie suszyć w suszarce i nie prasować.
Wymiary
Długość 45 cm
Średnica 45 cm
Szerokość 45 cm
Do pobrania