Dywan Africa – niebanalny dodatek, który doda wnętrzom przytulności

Najmodniejsze obecnie aranżacje to te przepełnione harmonią i spokojem. W myśl najnowszych trendów dom ma być bezpieczną przystanią. Na rynku rośnie zapotrzebowanie na elementy wyposażenia utrzymane w jasnej kolorystyce, dzięki którym wnętrza zyskają ciepło i przytulność. Ten puszysty dywan w kolorze złotym idealnie wpisuje się w powyższe kryteria. Jest przyjemny w dotyku oraz ma miłą dla oka estetykę.

Dywan Africa ma wymiary 230 x 160 cm. Wykonany jest ze 100% polipropylenu. To materiał wyróżniający się cechami, dzięki którym codzienne użytkowanie wykonanych z niego przedmiotów jest łatwe i przyjemne. Ten rodzaj włókien syntetycznych nie przyciąga kurzu. Jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, takie jak tarcie czy odkształcanie. Długość runa 30 mm zagwarantuje wysoki komfort poruszania się po pomieszczeniu, nie tylko bosą stopą.

Ten jasny dywan z długim włosem nada wystrojowi lekkości, optycznie powiększy wnętrze. Będzie stanowił doskonałe tło dla mebli oraz innych elementów wyposażenia. Jeśli umieścisz go w sypialni, poranne wstawanie będzie dużo łatwiejsze. W salonie umili Ci popołudniowy relaks w rodzinnym gronie.

Wymiary
Długość 230 cm
Szerokość 160 cm
Waga 10.7 kg
Do pobrania