Dywan Meadow – kwietna łąka w domowych warunkach

Ten model zauroczy miłośników natury. Przypadnie również do gustu osobom ceniącym oryginalne, nietuzinkowe dodatki. Ten piękny dywan z motywem kwiatowym doskonale odnajdzie się w sypialni, salonie, a nawet pokoju dorastającej nastolatki. Delikatna kompozycja w połączeniu z nasyconym kolorem prezentuje się szalenie nowocześnie. Stworzony z nim wystrój z całą pewnością nie będzie staromodny.

Dywan Meadow ma wymiary 230 x 160 cm. Wykonany jest ze 100% polipropylenu odznaczającego się wysoką odpornością na tarcie, odgniecenia, a także utratę koloru. Z uwagi na sposób tkania i stosunkowo niskie runo, nie gromadzi kurzu jak ma to miejsce w przypadku dywanów z naturalnej przędzy. Nie atakują go mole, grzyby oraz bakterie. Jest łatwy do utrzymania w czystości. Idealny, aby zanurzyć w nim stopy. Świetnie nadaje się do domu, w którym mieszkają alergicy, małe dzieci oraz zwierzaki.

Prezentowany fioletowy dywan ozdobiony jest kwiatowym wzorem, który wygląda, jakby namalowano go akwarelą. Miękkie przejścia kolorystyczne i rozmyte kontury dają bardzo wdzięczny efekt. Jasne tło znakomicie podkreśla głębię fioletowej barwy. Taki kontrast dodaje mu charakteru.

Wymiary
Długość 230 cm
Szerokość 160 cm
Waga 6.6 kg
Do pobrania