Dywan 160x235 Norway – ociepla skandynawski klimat

Jak ocieplić surowe wnętrze w stylu skandynawskim? Oto dywan 160x235 Norway – dzięki niemu mieszkanie stanie się bardziej przytulne, ale nie utraci bezpretensjonalnego charakteru. Wykorzystaj go w aranżacji, a Twoja podłoga „odżyje” w jednej chwili.

Nowoczesny dywan krótkowłosy (runo 8 mm) jest bardzo uniwersalny – docenią go alergicy i właściciele zwierząt, przypadnie do gustu zwolennikom prostego designu. Do jego produkcji wykorzystano polipropylen, materiał łatwy w czyszczeniu i wysoce odporny na uszkodzenia (mole, ścieranie, wilgoć).

Jednak cechy praktyczne schodzą na dalszy plan w obliczu modnego wzornictwa. Wielokolorowy dywan Norway urozmaica wnętrze motywem trójkątów tworzących diamentowy wzór. Zastosowana kolorystyka (beże, szarości, brąz, zieleń) tworzy łagodny efekt odpowiedni do skandynawskich i minimalistycznych wnętrz.

Choć dywany nie zaścielają już całej podłogi i pełnią funkcję głównie dekoracyjną, nadal trudno się bez nich obejść. Rozłóż wzorzysty dywan Norway w dużym salonie, a pomieszczenie od razu zyska przyjemny klimat. Jeśli uważasz, że wnętrze jest zbyt przewidywalne, ustaw dywan pod skosem lub w nieoczywistym miejscu, np. w pobliżu schodów lub drzwi zamiast przed kanapą.

Wymiary
Długość 235 cm
Szerokość 160 cm
Waga 5 kg
Do pobrania