Dywan Heksa – modne heksagony na Twojej podłodze

Lubisz geometryczne wzory, ale w Twoim mieszkaniu niestety ich zabrakło? Możesz łatwo to naprawić – wykorzystaj dywan Heksa w aranżacji, a podłoga zyska ciekawy efekt przestrzenności. Wzór szcześciokątów od lat króluje na salonach, ale możesz go zastosować także w sypialni, gabinecie, a nawet na tarasie.

Kremowo-czarna kolorystyka sprawdzi się doskonale, jeśli masz ciemną podłogę. Duży jasny dywan (160x230 cm) sprawi, że wnętrze wyda się bardziej przytulne i rozświetlone. Obawiasz się, że runo szybko straci swój efektowny wygląd? W takim razie możesz odetchnąć z ulgą. To dywan z polipropylenu (100%), co oznacza, że dobrze znosi pranie, kolory nie blakną, a włókna są odporne na ścieranie. Pochodzi z Belgii, co potwierdza jego wysoką jakość wykonania i wytrzymałość materiału.

Dywan w heksagony lubi towarzystwo matematycznej precyzji. Komponuje się doskonale z podłogą wyłożoną kwadratowymi płytkami – przy okazji uchroni Twoje stopy przed chłodną posadzką. Geometryczny ornament w oszczędnej tonacji pasuje do nowoczesnych i skandynawskich wnętrz. Ze względu na duży rozmiar (160x230 cm) dywan Heksa może leżeć w niewielkiej części pod meblami np. pod łóżkiem, fotelem lub ławą.

Wymiary
Długość 230 cm
Szerokość 160 cm
Waga 4.3 kg
Do pobrania