Dywan Animal 3D – sposób na wykreowanie wnętrza z pazurem

Masz ochotę na odrobinę szaleństwa? Niebanalny dodatek, który diametralnie odmieni Twoje mieszkanie? Tekstylia podłogowe udekorowane zwierzęcymi wzorami to doskonały sposób na wprowadzenie odrobiny pikanterii do wystroju. Zwłaszcza, gdy prezentują się tak smacznie oraz stylowo, jak ten dywan zebra.

Ma on wymiary 150 x 80 cm. Runo o wysokości 8,5 mm jest miękkie i sprężyste, co bezsprzecznie jest zasługą znakomitego gatunku polipropylenu. Ten typ syntetycznego włókna charakteryzuje się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, powstawanie przetarć i deformacji. Z uwagi na antyelektrostatyczne właściwości dywan Animal 3D sprawdzi się zarówno w domach alergików, jak i posiadaczy zwierząt.

Utrzymany jest w tak modnej ostatnio kremowo – antracytowej tonacji. Tym elementem, który wyróżnia go na tle innych propozycji dostępnych na rynku, jest trójwymiarowy efekt, który osiągnięto poprzez zastosowanie włókien o różnej długości. Taki zabieg świetnie eksponuje zdobiący go motyw. Dywan 3D to gwarancja niebywałego komfortu podczas codziennego użytkowania oraz nowoczesny sposób na udekorowanie sypialni, a także pokoju dziennego.

Animal 3D - wymiary
Długość 150 cm
Szerokość 80 cm
Waga 2.4 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał 100% polipropylen