Dywan dwustronny z ozdobnymi frędzlami. Wzbogać swój salon lub sypialnię, ozdabiając je tym kilimem. Ręcznie tkany z bawełny produkt nie tylko zapewnia trwałość i najwyższą jakość, ale także ociepli każdą przestrzeń. Dzięki stylowemu geometrycznemu wzorowi z łatwością wprowadza elegancję i wygodę do każdego pomieszczenia, w którym się znajduje. Jego dwustronna konstrukcja umożliwia bezproblemową zmianę wystroju w celu dopasowania go do nastroju i preferencji stylistycznych. Pożegnaj się z uciążliwym czyszczeniem, jako że ten dywan można prać w pralce, co gwarantuje łatwą pielęgnację przy jednoczesnym zachowaniu jego ponadczasowego wyglądu. Spraw, by twoja przestrzeń była naprawdę wyjątkowa dzięki temu produktowi, który łączy ciepło, wyrafinowanie i wygodę.

Szczegóły:

Typ produktu: Kilim
Styl: Klasyczny
Kolor główny: Pomarańczowy
Rodzaj materiału: Tkanina
Materiał: Bawełna
Tapicerowany tył: Bawełna
Skład materiału: 100% Bawełna
Kształt: Prostokątny
Antypoślizgowy tył: Nie
Gęstość wypełnienia: 1000
Wzór: Geometryczny
Nadaje się do ogrzewania podłogowego: Nie
Technika wytwarzania: Pleciony ręcznie

Wymiary:

Długość włosia: 0.5 cm
Szerokość: 140 cm
Długość: 200 cm
Waga: 3 kg

W ofercie: 1 x Dywan

Cechy produktu: Ręczne wykonanie z najwyższą prezycją, Idealne zarówno do sypialni jak i salonu, Dodaje domowego charakteru, Wysoka jakość wykonania, Łatwe w pielęgnacji i wytrzymałe materiały, Nadaje się do prania w pralce

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Ze względu na tkanie ręczne każdy dywan może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciu kolorem, wzorem lub rozmiarem (+/- 5-7 cm). Różnice te nie stanowią jednak wady produktu. Produkt po rozpakowaniu potrzebuje czasu, aby osiągnąć swój docelowy stan - wyprostowanie może zająć do 72 godzin. Polecamy użycie przedmiotów o dużej wadze na brzegach dywanu dla lepszego efektu.

Wskazówki dotyczące pielęgnacji:

Bawełna:
1.Nie suszyć w suszarce i nie prasować, chyba że metka wskazuje inaczej
2.Prać ręcznie lub w pralce, wybierając program do prania tkanin delikatnych (maks. 30°C), o ile producent nie zaleca inaczej.
Wymiary
Długość 200 cm
Średnica 140 cm
Szerokość 140 cm
Do pobrania