Dywan Cheetah – życie w zgodzie z naturą

Często można spotkać się z opinią, że tekstylia podłogowe to przeżytek. Nic bardziej mylnego. Jak pokazują najnowsze tendencje, dywany są bardzo na czasie. W zapomnienie poszły jedynie słynne tureckie wzory. Ich miejsce zajęły bardziej nowoczesne desenie. Wśród nich prym wiodą te geometryczne, roślinne oraz zwierzęce.

Dywan Cheetah ma wymiary 170 x 120 cm. Znakomicie sprawdzi się w niewielkich pomieszczeniach. Możesz go wykorzystać także w przestronnym salonie, aby zwiększyć komfort strefy wypoczynkowej. Wykonany jest z polipropylenu, dzięki czemu wykazuje właściwości antyelektrostatyczne oraz antyalergiczne. Taki rodzaj syntetycznych włókien nie chłonie wilgoci. Ponadto jest mało podatny na rozwój bakterii, grzybów oraz pleśni. Jeśli masz skłonność do uczuleń, z pewnością ucieszy Cię fakt, że ten dywan nie wpłynie na pogorszenie Twojego samopoczucia.

O atrakcyjności prezentowanego modelu przesądza oryginalny motyw geparda. W rzeczywistym zabarwieniu mógłby wyglądać dosyć kontrowersyjnie, ale w tym akurat wydaniu ma on ciepły kawowy odcień. Jest odważnie, ale z klasą. Ten beżowy dywan to idealny dodatek do minimalistycznych wnętrz utrzymanych w neutralnej tonacji.

Cheetah - wymiary
Długość 170 cm
Szerokość 120 cm
Waga 5.4 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał polipropylen